Kas kogukas vann või kerge elegantne dušinurk?

Kas kogukas vann või kerge elegantne dušinurk?
10.04.2018

Kui pole tarvidust pikka aega vees vedeleda, on vastus ilmne. Ja milliseid eeliseid saate veel nautida, kui vahetate vanni duši vastu?

Tänapäevane elurütm on nii kiire, et inimestel pole aega kauaks vannituppa jääda. Siis tulebki appi dušš – kiire ja tõhus viis end värskendada. Vaatleksime sellise valiku plusse üksikasjalisemalt.

Ökonoomne
Dušinurga või dušiseina esimene ja otsustav eelis on ruumi kokkuhoid, mis on tänapäevastes korterites väga aktuaalne teema. Väike ruum piirab loomingulist lähenemist. Okei, suur ilus akrüülvann ei mahu nagunii ära, aga mõnikord pole ruumi isegi pesumasinale. Et ruumi juurde saaks, tulebki keskenduda dušinurgale. Lisaks saab ka vett kokku hoida.

Universaalne
Dušinurga või dušiseina saab püsti panna kuhu tahes, samas kui vann nõuab üldjuhul teatud kindlat asukohta. Lisaks ei teki küsimust, kas valida ruudu või ristküliku kuju, sest hinnata saab ainult välist disaini.

Hügieeniline ja lihtne hoolitseda
Firma «Andres» kasutab dušinurkade tootmiseks keskkonnasõbralikke ja ohutuid materjale. Mustus voolab mööda ihu alla ja seejärel spetsiaalselt paigaldatud drenaažikanalitesse, mida reeglina on kerge puhastada. Vanniga on sellised protseduurid natuke keerulisemad. Muide, puuetega inimeste arv ulatub statistika järgi 10% -ni. On väga oluline, et neil oleks kõik tingimused mugavateks ja ohututeks veeprotseduurideks. Nii et need kaks eelist võivad kergesti osutuda määravateks.

Kokkuvõtteks
Meie sortimendi hulgast leiate väga erinevaid dušinurki, dušiuksi, dušiseinu ja vanniseinu, valida saab kuute värvi klaasi ning kolme värvi furnituuri vahel. Lisaks saab iga dušinurka või teisi tooteid valmistada mittestandardses suuruses. Samuti on meie paigalduspersonal alati valmis teid abistama ning tellitud dušinurga või muu firma «Andres» toote kokku ja üles panema.