Dushinurk
Alexa

Toote kood: 14822
Kättesaadavus: 7-30 päeva
 1 321,62 
Lisa ostukorvi

Dushinurk
Alexa

Toote kood: 14822
Kättesaadavus: 7-30 päeva
 1 321,62 
Lisa ostukorvi
Vali sobivad omadused, et näha hinda
Kogus:
Kõrgus (mm)
Kõrgus (mm):
Kõrgus (mm)
Erikõrgus
Furnituur:
Klaas:
Vasak uks+sein (mm)
Vasak uks (mm)
Vasak uks+sein (mm):
Vasak uks+sein (mm)
Vasak uks (mm)
Erilaius
Parem uks+sein (mm)
Parem uks (mm)
Parem uks+sein (mm):
Parem uks+sein (mm)
Parem uks (mm)
Erilaius
 1 321,62 
Lisa ostukorvi
 1 321,62 
Lisa ostukorvi

  • Klaasi paksus: 6 mm
  • Karastatud klaas
  • Magnettihend
  • Hinged ei lase vahelt vett läbi

Alexa on mõnevõrra kallima klassi dušinurk, millel on võrreldes soodsamate dušinurkadega pisut teistsugune furnituur (käepide, hinged). Alexa mudeli eelis on selles, et vajadusel saab kogu dušinurga kokku panna.

Kuna ukseklaas on kitsam ja ei kinnitu otse seina külge, vaid teise klaasi külge, ei võta ukse avamine nii palju ruumi ning vastasseinas jääb ka ruumi näiteks kloseti, kapi, valamu vms jaoks. 

Dušinurgal on kaasas magnettihend ja spetsiaalsed hinged, mis fikseerivad ukse nii lahtises kui kinnises asendis ja tõstavad ust avamise ajal ülespoole, tänu millele avaneb ja sulgub uks sujuvalt.


Kuidas kinnitub dušinurk seina külge? Kuidas paigaldada?

Klaassein kinnitub seina külge monohinge abil, mis kinnitatakse kruvide abil. Klaasuks aga kinnitub teise klaasi külge hingede abil.

Kui soovid, et dušinurk oleks paigaldatud meie poolt, märgi see soov tellimuse vormistamisel kommentaaride aknasse. Seejärel võtame Sinuga ühendust ja teeme hinnapakkumise. Paigaldamise hinnakirjaga võid tutvuda siia klikkides.

Ega dušinurk vett läbi ei lase? Ega vesi välja ei voola?

Dušinurgal on komplektis kaasas tihendid, mis takistavad vee välja pääsemist. Samas peab hoiatama, et ükski dušinurk ei ole päris hermeetiline ning mõned tilgad võivad siiski dušinurga ukse vahelt ja alt välja pääseda.

Kui dušiala põrand on piisava kaldega ja veetase ei tõuse rohkem kui 1 cm või kui dušiklaasid on paigaldatud nt dušialuse peale, siis ei tohiks vesi klaaside vahelt ja alt välja pääseda. 

Mis on komplektis?

Komplektis on kõik, mis paigaldamiseks vaja (v.a. tööriistad) – klaas, käepidemed, kruvid, tihendid, hinged, monohinged, tüüblid ja paigaldusjuhend.

Kas dušinurga saab tellida ka erimõõdus?

Jah, saab ikka! Selleks mine tagasi lehekülje algusesse, mõõtude valiku juures vajuta „erilaius“ või "erikõrgus" nuppu ja sisesta soovitud mõõdud – saad kohe teada dušinurga hinna ja esitada samas ka tellimuse!

Mis on karastatud klaas?

Karastatud klaas on turvaline klaas, mis on ca 5 korda tugevam võrreldes tavalise klaasiga ja isegi kui klaas peaks mingil põhjusel purunema, ei ole see eluohtlik - purunemisel pudeneb klaas väikesteks tükikesteks. Huvi korral vaata videot, kuidas klaas purustatakse ja mis täpsemalt klaasiga juhtub.

Mis on eriti kirgas klaas?

Eriti kirgas klaas on läbipaistev klaas, mis sisaldab väga vähe rauda, mis teebki selle klaasi tooni eriti kirkaks. Võrreldes tavalise kirka klaasiga, mis on otsevaates veidi roheka kumaga ja külje pealt vaadates tugevama roheka tooniga on eriti kirgas klaas peaaegu 100% läbipaistev ja küljelt vaadates on näha vaid kerge helesinine toon.

Kui pikk on tarneaeg?

Tarneaeg – 3-4 nädalat. Võta meiega julgesti ühendust ja saame Sulle täpsemalt teada anda.

Kui tellitud dušinurk ei sobi?

Pole probleemi! Pärast tellimuse kättesaamist on Sul õigus e-poest ostetud toode tagastada 14 päeva jooksul. Rohkem infot saad siia klikkides.