Dušinurk
Diana

Toote kood: 2786
Kättesaadavus: 7-30 päeva
 1 073,55 
Lisa ostukorvi

Dušinurk
Diana

Toote kood: 2786
Kättesaadavus: 7-30 päeva
 1 073,55 
Lisa ostukorvi
Vali sobivad omadused, et näha hinda
Kogus:
Sein (mm)
Sein (mm):
Sein (mm)
Erilaius
Uks+sein (mm)
Uks (mm)
Uks+sein (mm):
Uks+sein (mm)
Uks (mm)
Erilaius
Kõrgus (mm)
Kõrgus (mm):
Kõrgus (mm)
Erikõrgus
Furnituur:
Käelisus:
Klaas:
 1 073,55 
Lisa ostukorvi
 1 073,55 
Lisa ostukorvi

  • Klaasi paksus: 8 mm
  • Karastatud klaas

Diana on liuguksega dušinurk, mis koosneb kolmest klaasist – kahest klaasseinast ja liuguksest.

Liuguksega dušinurga eelis on selles, et see võtab vähem ruumi – uks liigub paralleelselt klaasseina taha. See nüanss on kindlasti oluline väikeses vannitoas, kus suure ukse avamiseks ei ole palju ruumi.

Diana dušinurga nõrk külg võib ehk olla selles, et sissepääs on natuke kitsas – vahemikus 480-630 mm, kuid on olemas ka teine liugustega dušinurga variant – dušinurk Sabrina, millel on kaks liugust ja seetõttu on ka sissepääs oluliselt laiem.

Arvestada tuleb ka sellega, et liugukse siin asetseb põrandast 1880 mm kõrgusel. Kui see on kasutajate kasvu arvestades liiga madal, siis soovitame tellida sama mudelit sobivas kõrguses (erimõõdus).


Kuidas kinnitub dušinurk seina külge? Kuidas paigaldada?

Klaasseinad kinnituvad seina külge alumiiniumist U-profiili abil. Külgmised U-profiilid kinnitatakse seina külge kruvidega ja alumised liimitakse kahepoolse teibiga, klaasi hoiab U-profiili sees silikoon. Liuguks aga kinnitub ülemise siini abil.

Kui soovid, et dušinurk oleks paigaldatud meie poolt, märgi see soov tellimuse vormistamisel kommentaaride aknasse. Seejärel võtame Sinuga ühendust ja teeme hinnapakkumise. Paigaldamise hinnakirjaga võid tutvuda siia klikkides.

Ega dušinurk vett läbi ei lase? Ega vesi välja ei voola?

Dušinurgal on komplektis kaasas tihendid, mis takistavad vee välja pääsemist. Samas peab hoiatama, et ükski dušinurk ei ole päris hermeetiline ning mõned tilgad võivad siiski dušinurga ukse vahelt ja alt välja pääseda.

Kui dušiala põrand on piisava kaldega ja veetase ei tõuse rohkem kui 1 cm või kui dušiklaasid on paigaldatud nt dušialuse peale, siis ei tohiks vesi klaaside vahelt ja alt välja pääseda. 

Mis on komplektis?

Komplektis on kõik, mis paigaldamiseks vaja (v.a. tööriistad) – klaas, käepide, liugukse siin, U-profiil (alumine ja külgmine kinnitus), kahepoolne teip, kruvid, tihendid, tüüblid ja paigaldusjuhend.

Kas dušinurga saab tellida ka erimõõdus?

Jah, saab ikka! Selleks mine tagasi lehekülje algusesse, mõõtude valiku juures vajuta „erilaius“ või "erikõrgus" nuppu ja sisesta soovitud mõõdud – saad kohe teada dušinurga hinna ja esitada samas ka tellimuse!

Mis on karastatud klaas?

Karastatud klaas on turvaline klaas, mis on ca 5 korda tugevam võrreldes tavalise klaasiga ja isegi kui klaas peaks mingil põhjusel purunema, ei ole see eluohtlik - purunemisel pudeneb klaas väikesteks tükikesteks. Huvi korral vaata videot, kuidas klaas purustatakse ja mis täpsemalt klaasiga juhtub.

Mis on eriti kirgas klaas?

Eriti kirgas klaas on läbipaistev klaas, mis sisaldab väga vähe rauda, mis teebki selle klaasi tooni eriti kirkaks. Võrreldes tavalise kirka klaasiga, mis on otsevaates veidi roheka kumaga ja külje pealt vaadates tugevama roheka tooniga on eriti kirgas klaas peaaegu 100% läbipaistev ja küljelt vaadates on näha vaid kerge helesinine toon.

Kui pikk on tarneaeg?

Tarneaeg – 3-4 nädalat. Võta meiega julgesti ühendust ja saame Sulle täpsemalt teada anda.

Kui tellitud dušinurk ei sobi?

Pole probleemi! Pärast tellimuse kättesaamist on Sul õigus e-poest ostetud toode tagastada 14 päeva jooksul. Rohkem infot saad siia klikkides.