Dušinurk
Eva

Toote kood: 16762
Kättesaadavus: 7-30 päeva
 769 
Lisa ostukorvi

Dušinurk
Eva

Toote kood: 16762
Kättesaadavus: 7-30 päeva
 769 
Lisa ostukorvi
Vali sobivad omadused, et näha hinda
Kogus:
Sein (mm):
Uks+sein (mm):
Kõrgus (mm):
Furnituur:
Orientatsioon:
Klaas:
 769 
Lisa ostukorvi
 769 
Lisa ostukorvi
  • Klaasi paksus: 8 mm
  • Karastatud klaas
  • Magnettihend

Eva on mõnevõrra kallima klassi dušinurk, millel on võrreldes soodsamate dušinurkadega pisut teistsugune furnituur (käepide ja teleskooptoru). Dušinurk koosneb kolmest osast – kahest klaasseinast ja klaasuksest. 

Selle dušinurga eelis on selles, et käepide on väljaspoolt lai ja horisontaalne, tänu millele seda võib kasutada rätikuhoidjana.

Dušinurgal on kaasas magnettihend ja spetsiaalsed hinged, mis fikseerivad ukse nii lahtises kui kinnises asendis.


Kuidas kinnitub dušinurk seina külge? Kuidas paigaldada?

Lai klaassein kinnitub seina külge alumiiniumist U-profiili abil ja teleskooptoru abil klaasi vastasseina külge. Külgmine U-profiil kinnitatakse seina külge kruvidega ja alumised liimitakse kahepoolse teibiga, klaasi hoiab U-profiili sees silikoon. Kitsas otsaklaas ühendub klaasseinaga klambrite abil. Kahe klaasi vahel on tihend, mis takistab vee välja pääsemist. Klaasuks kinnitub seina külge 2 hinge abil, mis kinnitatakse kruvidega.

Kui soovid, et dušinurk oleks paigaldatud meie poolt, märgi see soov tellimuse vormistamisel kommentaaride aknasse. Seejärel võtame Sinuga ühendust ja teeme hinnapakkumise. Paigaldamise hinnakirjaga võid tutvuda siia klikkides.


Ega dušinurk vett läbi ei lase? Ega vesi välja ei voola?

Dušinurgal on komplektis kaasas tihendid, mis takistavad vee välja pääsemist. Samas peab hoiatama, et ükski dušinurk ei ole päris hermeetiline ning mõned tilgad võivad siiski dušinurga ukse vahelt ja alt välja pääseda.

Kui dušiala põrand on piisava kaldega ja veetase ei tõuse rohkem kui 1 cm või kui dušiklaasid on paigaldatud nt dušialuse peale, siis ei tohiks vesi klaaside vahelt ja alt välja pääseda. 


Mis on komplektis?

Komplektis on kõik, mis paigaldamiseks vaja (v.a. tööriistad) – klaas, käepide, teleskooptoru (ülemine kinnitus), U-profiil (alumine ja külgmine kinnitus), kahepoolne teip, kruvid, tihendid, hinged, tüüblid ja paigaldusjuhend.


Kas dušinurga saab tellida ka erimõõdus?

Jah, saab ikka! Selleks mine lehekülje lõppu ja saada meile päring koos soovitud mõõtudega, seejärel võtame Sinuga ühendust ja teeme hinnapakkumise.


Mis on karastatud klaas?

Karastatud klaas on turvaline klaas, mis on ca 5 korda tugevam võrreldes tavalise klaasiga ja isegi kui klaas peaks mingil põhjusel purunema, ei ole see eluohtlik - purunemisel pudeneb klaas väikesteks tükikesteks. Huvi korral vaata videot, kuidas klaas purustatakse ja mis täpsemalt klaasiga juhtub.


Mis on eriti kirgas klaas?

Eriti kirgas klaas on läbipaistev klaas, mis sisaldab väga vähe rauda, mis teebki selle klaasi tooni eriti kirkaks. Võrreldes tavalise kirka klaasiga, mis on otsevaates veidi roheka kumaga ja külje pealt vaadates tugevama roheka tooniga on eriti kirgas klaas peaaegu 100% läbipaistev ja küljelt vaadates on näha vaid kerge helesinine toon.


Kui pikk on tarneaeg?

Püüame alati oma tooted valmistada ja väljastada võimalikult kiiresti, kuid tarneaeg oleneb sellest, kas soovitud mõõduga toode on sel hetkel laos olemas või mitte. Võta meiega julgesti ühendust ja saame Sulle täpsemalt teada anda.


Kui tellitud dušinurk ei sobi?

Pole probleemi! Pärast tellimuse kättesaamist on Sul õigus e-poest ostetud toode tagastada 14 päeva jooksul. Rohkem infot saad siia klikkides.