Dushinurk
Montagna

Toote kood: 2779
Kättesaadavus: 7-30 päeva
 949,52 
Lisa ostukorvi

Dushinurk
Montagna

Toote kood: 2779
Kättesaadavus: 7-30 päeva
 949,52 
Lisa ostukorvi
Vali sobivad omadused, et näha hinda
Kogus:
Mõõdud (mm):
Kõrgus (mm):
Furnituur:
Käelisus:
Klaas:
Käepide:
 949,52 
Lisa ostukorvi
 949,52 
Lisa ostukorvi

  • Klaasi paksus: 8 mm
  • Karastatud klaas
  • Magnettihend

Montagna on kahe seina ja ühe uksega dušinurk.

Kuna ukseklaas ei kinnitu otse seina külge, vaid teise klaasi külge, vastasseinas jääb ka ruumi näiteks kloseti, kapi, valamu vms jaoks.

Dušinurga komplekt sisaldab muuhulgas magnettihendit ja spetsiaalseid hingi, mis fikseerivad ukse nii lahtises kui kinnises asendis.

Põhimõtteliselt on Montagna dušinurk samasugune nagu mudel Simona, aga pika monohinge asemel on 2 eraldiseisvat hinge.


Kuidas kinnitub dušinurk seina külge? Kuidas paigaldada?

Klaasseinad kinnituvad seina külge alumiiniumist U-profiili ja teleskooptoru abil. Külgmised U-profiilid kinnitatakse seina külge kruvidega ja alumised liimitakse kahepoolse teibiga, klaasi hoiab U-profiili sees silikoon. Klaasuks aga kinnitub küljeklaaside külge hingede abil.

Kui soovid, et dušinurk oleks paigaldatud meie poolt, märgi see soov tellimuse vormistamisel kommentaaride aknasse. Seejärel võtame Sinuga ühendust ja teeme hinnapakkumise. Paigaldamise hinnakirjaga võid tutvuda siia klikkides.

Ega dušinurk vett läbi ei lase? Ega vesi välja ei voola?

Dušinurgal on komplektis kaasas tihendid, mis takistavad vee välja pääsemist. Samas peab hoiatama, et ükski dušinurk ei ole päris hermeetiline ning mõned tilgad võivad siiski dušinurga ukse vahelt ja alt välja pääseda.

Kui dušiala põrand on piisava kaldega ja veetase ei tõuse rohkem kui 1 cm või kui dušiklaasid on paigaldatud nt dušialuse peale, siis ei tohiks vesi klaaside vahelt ja alt välja pääseda. 

Mis on komplektis?

Komplektis on kõik, mis paigaldamiseks vaja (v.a. tööriistad) – klaas, käepide, teleskooptorud (ülemine kinnitus), U-profiil (alumine ja külgmine kinnitus), kahepoolne teip, kruvid, tihendid, hinged, tüüblid ja paigaldusjuhend.

Kas dušinurga saab tellida ka erimõõdus?

Jah, saab ikka! Selleks mine lehekülje lõppu ja saada meile päring koos soovitud mõõtudega, seejärel võtame Sinuga ühendust ja teeme hinnapakkumise.

Mis on karastatud klaas?

Karastatud klaas on turvaline klaas, mis on ca 5 korda tugevam võrreldes tavalise klaasiga ja isegi kui klaas peaks mingil põhjusel purunema, ei ole see eluohtlik - purunemisel pudeneb klaas väikesteks tükikesteks. Huvi korral vaata videot, kuidas klaas purustatakse ja mis täpsemalt klaasiga juhtub.

Mis on eriti kirgas klaas?

Eriti kirgas klaas on läbipaistev klaas, mis sisaldab väga vähe rauda, mis teebki selle klaasi tooni eriti kirkaks. Võrreldes tavalise kirka klaasiga, mis on otsevaates veidi roheka kumaga ja külje pealt vaadates tugevama roheka tooniga on eriti kirgas klaas peaaegu 100% läbipaistev ja küljelt vaadates on näha vaid kerge helesinine toon.

Kui pikk on tarneaeg?

Tarneaeg – 3-4 nädalat. Võta meiega julgesti ühendust ja saame Sulle täpsemalt teada anda.

Kui tellitud dušinurk ei sobi?

Pole probleemi! Pärast tellimuse kättesaamist on Sul õigus e-poest ostetud toode tagastada 14 päeva jooksul. Rohkem infot saad siia klikkides.