Dushinurk
Nicole

Toote kood: 14749
Kättesaadavus: 7-30 päeva
 825,49 
Lisa ostukorvi

Dushinurk
Nicole

Toote kood: 14749
Kättesaadavus: 7-30 päeva
 825,49 
Lisa ostukorvi
Vali sobivad omadused, et näha hinda
Kogus:
Mõõdud (mm):
Kõrgus (mm):
Furnituur:
Klaas:
 825,49 
Lisa ostukorvi
 825,49 
Lisa ostukorvi

  • Klaasi paksus: 6 mm
  • Karastatud klaas
  • Magnettihend
  • Monohinged ei lase vahelt vett läbi

Nicole on kahe uksega kumer dušinurk. Dušinurgal on magnettihend ja spetsiaalsed monohinged, mis fikseerivad ukse nii lahtises kui kinnises asendis ja tõstavad ust avamise ajal ülespoole, tänu millele avaneb ja sulgub uks sujuvalt.


Kuidas kinnitub dušinurk seina külge? Kuidas paigaldada?

Mõlemad klaasuksed kinnituvad seina külge monohingede abil, mis kinnitatakse kruvide abil.

Kui soovid, et dušinurk oleks paigaldatud meie poolt, märgi see soov tellimuse vormistamisel kommentaaride aknasse. Seejärel võtame Sinuga ühendust ja teeme hinnapakkumise. Paigaldamise hinnakirjaga võid tutvuda siia klikkides.

Ega dušinurk vett läbi ei lase? Ega vesi välja ei voola?

Dušinurgal on komplektis kaasas tihendid, mis takistavad vee välja pääsemist. Samas peab hoiatama, et ükski dušinurk ei ole päris hermeetiline ning mõned tilgad võivad siiski dušinurga ukse vahelt ja alt välja pääseda.

Kui dušiala põrand on piisava kaldega ja veetase ei tõuse rohkem kui 1 cm või kui dušiklaasid on paigaldatud nt dušialuse peale, siis ei tohiks vesi klaaside vahelt ja alt välja pääseda. 

Mis on komplektis?

Komplektis on kõik, mis paigaldamiseks vaja (v.a. tööriistad) – klaas, käepidemed, monohinged, tihendid, kruvid, tüüblid ja paigaldusjuhend.

Mis on karastatud klaas?

Karastatud klaas on turvaline klaas, mis on ca 5 korda tugevam võrreldes tavalise klaasiga ja isegi kui klaas peaks mingil põhjusel purunema, ei ole see eluohtlik - purunemisel pudeneb klaas väikesteks tükikesteks. Huvi korral vaata videot, kuidas klaas purustatakse ja mis täpsemalt klaasiga juhtub.

Kui pikk on tarneaeg?

Tarneaeg – 3-4 nädalat. Võta meiega julgesti ühendust ja saame Sulle täpsemalt teada anda.

Kui tellitud dušinurk ei sobi?

Pole probleemi! Pärast tellimuse kättesaamist on Sul õigus e-poest ostetud toode tagastada 14 päeva jooksul. Rohkem infot saad siia klikkides.