Veronica on elegantne ja minimalistlikus stiilis dušinurk ning sobib ideaalselt iga vannitoa interjööri. Dušinurk koosneb kõrge kvaliteediga materjalidest – turvaline karastatud klaas ja töökindel furnituur, nii et kui järgida meie kasutusjuhendit peab see Teie kodus kaua vastu.

Dušinurk võib olla erinevates värvides – klaasitoonidest on võimalik valida kirka, pronksi, halli, matistatud või extra clear (eriti kirgas) klaaside vahel, furnituuri – läikiva või mati vahel.

Tänu spetsiaalsetele hingedele uks fiskeerub sulgumisel ja ei jää lahti.

Tooteinfo

  • Klaasi paksus: 8 mm
  • Karastatud klaas
  • Magnettihend
  • Tootja: Andres Glass Solutions OÜ

Mis on komplektis?
Komplektis on kõik mis on dušinurga paigaldamiseks vaja: klaas, käepide, hinged, teleskooptoru (ülemine kinnitus), U-profiil (alumine- ja külje kinnitus), kahepoolne teip, tihendid, kruvid ja paigaldusjuhend.

Kuidas paigaldada?
Selleks, et dušinurk peaks Teie kodus kaua vastu, peab see olema paigaldatud korralikult. Dušinurga paigaldamine ei ole kõige raskeim asi, samas ka mitte väga lihtne. Kindlasti tuleb kaasa ka paigaldusjuhend, aga muidugi saame Teid aidata.
Kui soovite, et dušinurk oleks paigaldatud meie poolt, märkige seda kommentaarides tellimuse vormistamisel. Seejärel võtame Teiega ühendust ja teeme hinnapakkumise. Paigaldamise hinnakirjaga võite tutvuda siia klikkides.

Kas saab tellida erimõõdus?
Dušinurk võib olla ka erimõõdus – lihtsalt saada meile päring koos soovitud mõõtudega, seejärel võtame Teiega ühendust ja teeme hinnapakkumise.

Kui pikk on tarneaeg?
Keskmiselt jõuab kaup kohale kuni kolme nädala jooksul. Selleks, et saada täpsemat infot, palun saatke meile päring koos soovitud toote kirjeldusega (värv ja mõõdud) allpool.

Kui tellitud toode ei sobi?
Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes ostetud toodet tagastada 14 päeva jooksul. Rohkem infot saate siia klikkides.

Saada päring

Sarnased tooted

Laura

Laura

Hind alates599.00 
Vaata rohkem
Lorena

Lorena

Hind alates769.00 
Vaata rohkem