Dushinurk
Veronica

Toote kood: 2715
Kättesaadavus: 7-30 päeva
 579 
Lisa ostukorvi

Dushinurk
Veronica

Toote kood: 2715
Kättesaadavus: 7-30 päeva
 579 
Lisa ostukorvi
Vali sobivad omadused, et näha hinda
Kogus:
Sein (mm)
Sein (mm):
Sein (mm)
Erilaius
Uks+sein (mm)
Uks (mm)
Uks+sein (mm):
Uks+sein (mm)
Uks (mm)
Erilaius
Kõrgus (mm)
Kõrgus (mm):
Kõrgus (mm)
Erikõrgus
Furnituur:
Käelisus:
Klaas:
Käepide:
Põrand:
 579 
Lisa ostukorvi
 579 
Lisa ostukorvi

  • Klaasi paksus: 8 mm
  • Karastatud klaas
  • Magnettihend
  • Toodetud Eestis – Andres®

Veronica on dušinurk, mis koosneb kolmest osast.

Kuna ukseklaas on kitsam ja ei kinnitu otse seina külge, vaid teise klaasi külge, ei võta ukse avamine nii palju ruumi ning vastasseinas jääb ka ruumi näiteks kloseti, kapi, valamu vms jaoks. 

Dušinurgal on magnettihend ja spetsiaalsed hinged, mis fikseerivad ukse nii lahtises kui kinnises asendis.


Kuidas kinnitub dušinurk seina külge? Kuidas paigaldada?

Klaasseinad kinnituvad seina külge alumiiniumist U-profiili ja teleskooptoru abil. Külgmised U-profiilid kinnitatakse seina külge kruvidega ja alumine liimitakse kahepoolse teibiga, klaasi hoiab U-profiili sees silikoon. Klaasuks aga kinnitub teise klaasi külge hingede abil.

Kui soovid, et dušinurk oleks paigaldatud meie poolt, märgi see soov tellimuse vormistamisel kommentaaride aknasse. Seejärel võtame Sinuga ühendust ja teeme hinnapakkumise. Paigaldamise hinnakirjaga võid tutvuda siia klikkides.

Kuidas toimub paigaldamine kaldega põrandale?

Kui põranda (või seina) kalle on kuni 10 mm, saab klaasi tasandada U-profiili arvelt. Selleks tuleb profiili klaasi alla panna mõni ese, näiteks pooleks lõigatud tüübel või mõni muu plastist või metallist materjal.

Kui kalle on 10-20 mm, võib kasutada sama meetodit, ent tõsta mitte ainult profiili klaasi, vaid ka profiili ennast. Näiteks kui kalle on 15 mm, saab profiili siseselt tõsta 8 mm ja selle alumist osa 7 mm. Sel juhul tuleb kõigepealt tõsta ja fikseerida profiil ning alles pärast seda paigaldada klaas. Profiili ja seina vaheline nurk töödeldakse silikooniga, nii et reguleerimine ei jää näha.

Kui kalle on üle 20 mm, tuleb klaas valmistada täpselt vastavalt suurusele - vastavalt kaldele. Võtke meiega konsulteerimiseks ühendust.

Ega dušinurk vett läbi ei lase? Ega vesi välja ei voola?

Dušinurgal on komplektis kaasas tihendid, mis takistavad vee välja pääsemist. Samas peab hoiatama, et ükski dušinurk ei ole päris hermeetiline ning mõned tilgad võivad siiski dušinurga ukse vahelt ja alt välja pääseda.

Kui dušiala põrand on piisava kaldega ja veetase ei tõuse rohkem kui 1 cm või kui dušiklaasid on paigaldatud nt dušialuse peale, siis ei tohiks vesi klaaside vahelt ja alt välja pääseda. 

Mis on komplektis?

Komplektis on kõik, mis paigaldamiseks vaja (v.a. tööriistad) – klaas, käepide, teleskooptoru (ülemine kinnitus), U-profiil (alumine ja külgmine kinnitus), kahepoolne teip, kruvid, tihendid, hinged, tüüblid ja paigaldusjuhend.

Kas dušinurga saab tellida ka erimõõdus?

Jah, saab ikka! Selleks mine tagasi lehekülje algusesse, mõõtude valiku juures vajuta „erilaius“ või "erikõrgus" nuppu ja sisesta soovitud mõõdud – saad kohe teada dušinurga hinna ja esitada samas ka tellimuse!

Mis on karastatud klaas?

Karastatud klaas on turvaline klaas, mis on ca 5 korda tugevam võrreldes tavalise klaasiga ja isegi kui klaas peaks mingil põhjusel purunema, ei ole see eluohtlik - purunemisel pudeneb klaas väikesteks tükikesteks. Huvi korral vaata videot, kuidas klaas purustatakse ja mis täpsemalt klaasiga juhtub.

Mis on eriti kirgas klaas?

Eriti kirgas klaas on läbipaistev klaas, mis sisaldab väga vähe rauda, mis teebki selle klaasi tooni eriti kirkaks. Võrreldes tavalise kirka klaasiga, mis on otsevaates veidi roheka kumaga ja külje pealt vaadates tugevama roheka tooniga on eriti kirgas klaas peaaegu 100% läbipaistev ja küljelt vaadates on näha vaid kerge helesinine toon.

Kui pikk on tarneaeg?

Tarneaeg kirka klaasiga ja laiustega 800, 900, 1000, 1100, 1200 – kuni 1 nädal.
Ülejäänud – 3-4 nädalat. Võta meiega julgesti ühendust ja saame Sulle täpsemalt teada anda.

Kui tellitud dušinurk ei sobi?

Pole probleemi! Pärast tellimuse kättesaamist on Sul õigus e-poest ostetud toode tagastada 14 päeva jooksul. Rohkem infot saad siia klikkides.

Sarnased tooted
Laura

Kolmest klaasist koosnev dušinurk

Hind alates599 €
Vaata
Sarnased tooted
Lorena

Kallima klassi dušinurk, mis koosneb kolmest klaasist

Hind alates769 €
Vaata
Sarnased tooted
Marika

Kolmest osast koosnev dušinurk kumera furnituuriga

Hind alates749 €
Vaata
Sarnased tooted
Maria

Kallima klassi kokkuvolditav dušinurk

Hind alates779 €
Vaata
Sarnased tooted
Greta

Premium-klassi dušinurk Pauli + Sohn furnituuriga

Hind alates1 099 €
Vaata