Conforto Cor nurgateleskooptoruga on elegantne ja minimalistlikus stiilis dušisein ning sobib ideaalselt iga vannitoa interjööri. Dušisein koosneb kõrge kvaliteediga materjalidest – turvaline karastatud klaas ja töökindel furnituur, nii et kui järgida meie kasutusjuhendit peab see Teie kodus kaua vastu.

Teleskooptoru (ülemine kinnitus) standard pikkus on 450 mm.

Tooteinfo

  • Klaasi paksus: 8 mm
  • Karastatud klaas
  • Tootja: Andres Glass Solutions OÜ

Mis on komplektis?
Komplektis on kõik mis on dušiseina paigaldamiseks vaja: klaas, teleskooptoru (ülemine kinnitus), U-profiil (alumine- ja külje kinnitus), kahepoolne teip, silikoon, kruvid ja paigaldusjuhend.

Kuidas paigaldada?
Selleks, et dušisein peaks Teie kodus kaua vastu, peab see olema paigaldatud korralikult. Dušiseina paigaldamine ei ole kõige raskeim asi, samas ka mitte väga lihtne. Kindlasti tuleb kaasa ka paigaldusjuhend, aga muidugi saame Teid aidata.
Kui soovite, et dušisein oleks paigaldatud meie poolt, märkige seda kommentaarides tellimuse vormistamisel. Seejärel võtame Teiega ühendust ja teeme hinnapakkumise. Paigaldamise hinnakirjaga ja tingimustega võite tutvuda siia klikkides.

Kas saab tellida erimõõdus?
Dušisein võib olla ka erimõõdus – lihtsalt saada meile päring koos soovitud mõõtudega, seejärel võtame Teiega ühendust ja teeme hinnapakkumise.

Kui tellitud toode ei sobi?
Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes ostetud toodet tagastada 14 päeva jooksul. Rohkem infot saate siia klikkides.

Saada päring