Dushisein
Due

Toote kood: 11933
Kättesaadavus: 7-30 päeva
 319 
Lisa ostukorvi

Dushisein
Due

Toote kood: 11933
Kättesaadavus: 7-30 päeva
 319 
Lisa ostukorvi
Vali sobivad omadused, et näha hinda
Kogus:
Furnituur:
Klaas:
Kõrgus (mm):
Laius (mm):
 319 
Lisa ostukorvi
 319 
Lisa ostukorvi

  • Klaasi paksus: 8 mm
  • Teleskooptoru pikkus: 850-1000 mm
  • Karastatud klaas

Due on kallima klassi dushisein, mis koosneb kahest klaasist.

Selline lahendus sobib sel juhul, kui ühe klaasiga dushisein ei ole piisav, aga tervet dušinurka Sa ei soovi või kui ukse avamiseks ei ole eriti ruumi. Võrreldes tavalise ühe-klaasi dušiseinaga on Due dušiseina eelis selles, et see kaitseb ruumi paremini vee pritsmete eest ja samas hoiab ka rohkem sooja dušiala sees.


Kuidas dušisein kinnitub? Kuidas paigaldada?

Lai klaassein kinnitub seina külge alumiiniumist U-profiili abil ja teleskooptoru abil klaasi vastasseina külge. Külgmine U-profiil kinnitatakse seina külge kruvidega ja alumised liimitakse kahepoolse teibiga, klaasi hoiab U-profiili sees silikoon. Kitsas otsaklaas ühendub klaasseinaga klambrite abil. Kahe klaasi vahel on tihend, mis takistab vee välja pääsemist.

Kui soovid, et dušisein oleks paigaldatud meie poolt, märgi see soov tellimuse vormistamisel kommentaaride aknasse. Seejärel võtame Sinuga ühendust ja teeme hinnapakkumise. Paigaldamise hinnakirjaga võid tutvuda siia klikkides.

Mis on komplektis?

Komplektis on kõik, mis paigaldamiseks vaja (v.a. tööriistad) – klaas, teleskooptoru (ülemine kinnitus), U-profiil (alumine ja külgmine kinnitus), kahepoolne teip, klaasiklambrid, kruvid, tüüblid, tihend ja paigaldusjuhend.

Kas dušiseina saab tellida ka erimõõdus?

Jah, saab ikka! Selleks mine lehekülje lõppu ja saada meile päring koos soovitud mõõtudega, seejärel võtame Sinuga ühendust ja teeme hinnapakkumise.

Mis on karastatud klaas?

Karastatud klaas on turvaline klaas, mis on ca 5 korda tugevam võrreldes tavalise klaasiga ja isegi kui klaas peaks mingil põhjusel purunema, ei ole see eluohtlik - purunemisel pudeneb klaas väikesteks tükikesteks. Huvi korral vaata videot, kuidas klaas purustatakse ja mis täpsemalt klaasiga juhtub.

Mis on eriti kirgas klaas?

Eriti kirgas klaas on läbipaistev klaas, mis sisaldab väga vähe rauda, mis teebki selle klaasi tooni eriti kirkaks. Võrreldes tavalise kirka klaasiga, mis on otsevaates veidi roheka kumaga ja külje pealt vaadates tugevama roheka tooniga on eriti kirgas klaas peaaegu 100% läbipaistev ja küljelt vaadates on näha vaid kerge helesinine toon.

Kui pikk on tarneaeg?

Püüame alati oma tooted valmistada ja väljastada võimalikult kiiresti, kuid tarneaeg oleneb sellest, kas soovitud mõõduga toode on sel hetkel laos olemas või mitte. Võta meiega julgesti ühendust ja saame Sulle täpsemalt teada anda.

Kui tellitud dušisein ei sobi?

Pole probleemi! Pärast tellimuse kättesaamist on Sul õigus e-poest ostetud toode tagastada 14 päeva jooksul. Rohkem infot saad siia klikkides.