Dushisein
Lisa

Toote kood: 2803
Kättesaadavus: 7-30 päeva
 289,85 
Lisa ostukorvi

Dushisein
Lisa

Toote kood: 2803
Kättesaadavus: 7-30 päeva
 289,85 
Lisa ostukorvi
Vali sobivad omadused, et näha hinda
Kogus:
Furnituur:
Klaas:
Kõrgus (mm)
Kõrgus (mm):
Kõrgus (mm)
Erikõrgus
Laius (mm)
Laius (mm):
Laius (mm)
Erilaius
Käelisus:
Käepide:
 289,85 
Lisa ostukorvi
 289,85 
Lisa ostukorvi

  • Klaasi paksus: 6 mm
  • Karastatud klaas
  • Monohing ei lase vahelt vett läbi
  • Toodetud Eestis – Andres®

Lisa on monohingega dushisein, mida saab liigutada 90° ühele või teisele poole, et teha vajadusel vannitoas rohkem ruumi. Dushiseinal on spetsiaalne monohing, mis fikseerib dušiseina õiges asendis ja tõstab klaasi avamisel ülespoole, tänu millele liigub sein sujuvalt.


Kuidas dušisein kinnitub? Kuidas paigaldada?

Dushisein kinnitub seina külge monohinge abil, mis kinnitatakse kruvide abil.

Kui soovid, et dušisein oleks paigaldatud meie poolt, märgi see soov tellimuse vormistamisel kommentaaride aknasse. Seejärel võtame Sinuga ühendust ja teeme hinnapakkumise. Paigaldamise hinnakirjaga võid tutvuda siia klikkides.

Mis on komplektis?

Komplektis on kõik, mis paigaldamiseks vaja (v.a. tööriistad) – klaas, monohing, tihendid, kruvid, tüüblid ja paigaldusjuhend.

Kas dušiseina saab tellida ka erimõõdus?

Jah, saab ikka! Selleks mine tagasi lehekülje algusesse, mõõtude valiku juures vajuta „erilaius“ või "erikõrgus" nuppu ja sisesta soovitud mõõdud – saad kohe teada dušiseina hinna ja esitada samas ka tellimuse!

Mis on karastatud klaas?

Karastatud klaas on turvaline klaas, mis on ca 5 korda tugevam võrreldes tavalise klaasiga ja isegi kui klaas peaks mingil põhjusel purunema, ei ole see eluohtlik - purunemisel pudeneb klaas väikesteks tükikesteks. Huvi korral vaata videot, kuidas klaas purustatakse ja mis täpsemalt klaasiga juhtub.

Mis on eriti kirgas klaas?

Eriti kirgas klaas on läbipaistev klaas, mis sisaldab väga vähe rauda, mis teebki selle klaasi tooni eriti kirkaks. Võrreldes tavalise kirka klaasiga, mis on otsevaates veidi roheka kumaga ja külje pealt vaadates tugevama roheka tooniga on eriti kirgas klaas peaaegu 100% läbipaistev ja küljelt vaadates on näha vaid kerge helesinine toon.

Kui pikk on tarneaeg?

Tarneaeg kirka klaasiga ja laiustega 693, 793, 893, 993 – kuni 1 nädal.
Ülejäänud – 3-4 nädalat. Võta meiega julgesti ühendust ja saame Sulle täpsemalt teada anda.

Kui tellitud dušisein ei sobi?

Pole probleemi! Pärast tellimuse kättesaamist on Sul õigus e-poest ostetud toode tagastada 14 päeva jooksul. Rohkem infot saad siia klikkides.