Sara on elegantne ja minimalistlikus stiilis dušisein ning sobib ideaalselt iga vannitoa interjööri. Dušisein koosneb kõrge kvaliteediga materjalidest – turvaline karastatud klaas ja töökindel furnituur, nii et kui järgida meie kasutusjuhendit peab see Teie kodus kaua vastu.

Dušisein võib olla erinevates värvides – klaasitoonidest on võimalik valida kirka, pronksi, halli, matistatud või extra clear (eriti kirgas) klaaside vahel.

Teleskooptoru (ülemine kinnitus) saab reguleerida 850-1000 mm vahel.

Tooteinfo

  • Klaasi paksus: 8 mm
  • Karastatud klaas
  • Tootja: Andres Glass Solutions OÜ

Mis on komplektis?
Komplektis on kõik mis on dušiseina paigaldamiseks vaja: klaas, teleskooptoru (ülemine kinnitus), kandurid, kahepoolne teip, kruvid ja paigaldusjuhend.

Kuidas paigaldada?
Selleks, et dušisein peaks Teie kodus kaua vastu, peab see olema paigaldatud korralikult. Dušiseina paigaldamine ei ole kõige raskeim asi, samas ka mitte väga lihtne. Kindlasti tuleb kaasa ka paigaldusjuhend, aga muidugi saame Teid aidata.
Kui soovite, et dušisein oleks paigaldatud meie poolt, märkige seda kommentaarides tellimuse vormistamisel. Seejärel võtame Teiega ühendust ja teeme hinnapakkumise. Paigaldamise hinnakirjaga ja tingimustega võite tutvuda siia klikkides.

Kas saab tellida erimõõdus?
Dušisein võib olla ka erimõõdus – lihtsalt saada meile päring koos soovitud mõõtudega, seejärel võtame Teiega ühendust ja teeme hinnapakkumise.

Kui pikk on tarneaeg?
Keskmiselt jõuab kaup kohale ühe või kahe nädala jooksul. Selleks, et saada täpsemat infot, palun saatke meile päring koos soovitud toote kirjeldusega (värv ja mõõdud) allpool.

Kui tellitud toode ei sobi?
Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes ostetud toodet tagastada 14 päeva jooksul. Rohkem infot saate siia klikkides.

Saada päring

Sarnased tooted

Conforto

Conforto

Hind alates199.00 
Vaata rohkem
Conforto Cor

Conforto Cor

Hind alates199.00 
Vaata rohkem
Erika

Erika

Hind alates279.00 
Vaata rohkem