Dushisein
Sei

Toote kood: 12025
Kättesaadavus: 7-30 päeva
 1 004,65 
Lisa ostukorvi

Dushisein
Sei

Toote kood: 12025
Kättesaadavus: 7-30 päeva
 1 004,65 
Lisa ostukorvi
Vali sobivad omadused, et näha hinda
Kogus:
Mõõdud (mm):
Furnituur:
Klaas:
Kõrgus (mm):
Põrand:
 1 004,65 
Lisa ostukorvi
 1 004,65 
Lisa ostukorvi

  • Klaasi paksus: 8 mm
  • Karastatud klaas

Sei on kallima klassi dushisein, mis sobib hästi suurtesse vannitubadesse, kus dušiala ei asu vannitoa nurgas.


Kuidas dušisein kinnitub? Kuidas paigaldada?

Kaks külgmist klaasseina kinnituvad seina ja põranda külge alumiiniumist U-profiili abil, teised klaasseinad kinnituvad põrandale U-profiili abil. Klaasid fikseeritakse nii omavahel kui ka seina külge lisaks ka teleskooptorudega. Klaasid ühenduvad omavahel klambritega. Külgmised U-profiilid kinnitatakse seina külge kruvidega ja alumised liimitakse kahepoolse teibiga, klaasi hoiab U-profiili sees silikoon. Klaaside vahel on tihend, mis takistab vee välja pääsemist.

Kui soovid, et dušisein oleks paigaldatud meie poolt, märgi see soov tellimuse vormistamisel kommentaaride aknasse. Seejärel võtame Sinuga ühendust ja teeme hinnapakkumise. Paigaldamise hinnakirjaga võid tutvuda siia klikkides.

Kuidas toimub paigaldamine kaldega põrandale?

Kui põranda (või seina) kalle on kuni 10 mm, saab klaasi tasandada U-profiili arvelt. Selleks tuleb profiili klaasi alla panna mõni ese, näiteks pooleks lõigatud tüübel või mõni muu plastist või metallist materjal.

Kui kalle on 10-20 mm, võib kasutada sama meetodit, ent tõsta mitte ainult profiili klaasi, vaid ka profiili ennast. Näiteks kui kalle on 15 mm, saab profiili siseselt tõsta 8 mm ja selle alumist osa 7 mm. Sel juhul tuleb kõigepealt tõsta ja fikseerida profiil ning alles pärast seda paigaldada klaas. Profiili ja seina vaheline nurk töödeldakse silikooniga, nii et reguleerimine ei jää näha.

Kui kalle on üle 20 mm, tuleb klaas valmistada täpselt vastavalt suurusele - vastavalt kaldele. Võtke meiega konsulteerimiseks ühendust.

Mis on komplektis?

Komplektis on kõik, mis paigaldamiseks vaja (v.a. tööriistad) – klaas, teleskooptorud (ülemine kinnitus), U-profiil (alumine ja külgmine kinnitus), kahepoolne teip, klaasiklambrid, kruvid, tüüblid ja paigaldusjuhend.

Kas dušiseina saab tellida ka erimõõdus?

Jah, saab ikka! Selleks mine lehekülje lõppu ja saada meile päring koos soovitud mõõtudega, seejärel võtame Sinuga ühendust ja teeme hinnapakkumise.

Mis on karastatud klaas?

Karastatud klaas on turvaline klaas, mis on ca 5 korda tugevam võrreldes tavalise klaasiga ja isegi kui klaas peaks mingil põhjusel purunema, ei ole see eluohtlik - purunemisel pudeneb klaas väikesteks tükikesteks. Huvi korral vaata videot, kuidas klaas purustatakse ja mis täpsemalt klaasiga juhtub.

Mis on eriti kirgas klaas?

Eriti kirgas klaas on läbipaistev klaas, mis sisaldab väga vähe rauda, mis teebki selle klaasi tooni eriti kirkaks. Võrreldes tavalise kirka klaasiga, mis on otsevaates veidi roheka kumaga ja külje pealt vaadates tugevama roheka tooniga on eriti kirgas klaas peaaegu 100% läbipaistev ja küljelt vaadates on näha vaid kerge helesinine toon.

Kui pikk on tarneaeg?

Tarneaeg – 3-4 nädalat. Võta meiega julgesti ühendust ja saame Sulle täpsemalt teada anda.

Kui tellitud dušisein ei sobi?

Pole probleemi! Pärast tellimuse kättesaamist on Sul õigus e-poest ostetud toode tagastada 14 päeva jooksul. Rohkem infot saad siia klikkides.