Dušisein
Tre

Toote kood: 11945
Kättesaadavus: 7-30 päeva
 459 
Lisa ostukorvi

Dušisein
Tre

Toote kood: 11945
Kättesaadavus: 7-30 päeva
 459 
Lisa ostukorvi
Vali sobivad omadused, et näha hinda
Kogus:
Mõõdud (mm):
Furnituur:
Klaas:
Kõrgus (mm):
 459 
Lisa ostukorvi
 459 
Lisa ostukorvi

  • Klaasi paksus: 8 mm
  • Karastatud klaas

Tre on kallima klassi dušisein, mis sobib ilusati suurematesse vannitubadesse, kus dušš ei asu vannitoa nurgas.


Kuidas dušisein kinnitub? Kuidas paigaldada?

Üks klaassein kinnitub seina ja põranda külge alumiiniumist U-profiili abil, teine klaassein kinnitub põrandale U-profiili abil ja klaasi vastasseina külge teleskooptoru abil. Klaasid ühenduvad omavahel klambritega. Külgmine U-profiil kinnitatakse seina külge kruvidega ja alumised liimitakse kahepoolse teibiga, klaasi hoiab U-profiili sees silikoon. Kahe klaasi vahel on tihend, mis takistab vee välja pääsemist.

Kui soovid, et dušisein oleks paigaldatud meie poolt, märgi see soov tellimuse vormistamisel kommentaaride aknasse. Seejärel võtame Sinuga ühendust ja teeme hinnapakkumise. Paigaldamise hinnakirjaga võid tutvuda siia klikkides.

Mis on komplektis?

Komplektis on kõik, mis paigaldamiseks vaja (v.a. tööriistad) – klaas, teleskooptoru (ülemine kinnitus), U-profiil (alumine ja külgmine kinnitus), kahepoolne teip, klaasiklambrid, kruvid, tüüblid ja paigaldusjuhend.

Kas dušiseina saab tellida ka erimõõdus?

Jah, saab ikka! Selleks mine lehekülje lõppu ja saada meile päring koos soovitud mõõtudega, seejärel võtame Sinuga ühendust ja teeme hinnapakkumise.

Mis on karastatud klaas?

Karastatud klaas on turvaline klaas, mis on ca 5 korda tugevam võrreldes tavalise klaasiga ja isegi kui klaas peaks mingil põhjusel purunema, ei ole see eluohtlik - purunemisel pudeneb klaas väikesteks tükikesteks. Huvi korral vaata videot, kuidas klaas purustatakse ja mis täpsemalt klaasiga juhtub.

Mis on eriti kirgas klaas?

Eriti kirgas klaas on läbipaistev klaas, mis sisaldab väga vähe rauda, mis teebki selle klaasi tooni eriti kirkaks. Võrreldes tavalise kirka klaasiga, mis on otsevaates veidi roheka kumaga ja külje pealt vaadates tugevama roheka tooniga on eriti kirgas klaas peaaegu 100% läbipaistev ja küljelt vaadates on näha vaid kerge helesinine toon.

Kui pikk on tarneaeg?

Püüame alati oma tooted valmistada ja väljastada võimalikult kiiresti, kuid tarneaeg oleneb sellest, kas soovitud mõõduga toode on sel hetkel laos olemas või mitte. Võta meiega julgesti ühendust ja saame Sulle täpsemalt teada anda.

Kui tellitud dušisein ei sobi?

Pole probleemi! Pärast tellimuse kättesaamist on Sul õigus e-poest ostetud toode tagastada 14 päeva jooksul. Rohkem infot saad siia klikkides.