Adele on elegantne ja minimalistlikus stiilis dušiuks ning sobib ideaalselt iga vannitoa interjööri. Dušiuks koosneb kõrge kvaliteediga materjalidest – turvaline karastatud klaas ja töökindel furnituur, nii et kui järgida meie kasutusjuhendit peab see Teie kodus kaua vastu.

Dušiuks võib olla erinevates värvides – klaasitoonidest on võimalik valida kirka, pronksi, halli, matistatud või extra clear (eriti kirgas) klaaside vahel, furnituuri – kroomi või roostevaba vahel.

Tänu spetsiaalsetele hingedele, mis tõstavad ust avamise ajal ülespoole, avaneb uks sujuvalt ning ei puutu vastu põrandat. Uks fiskeerub sulgumisel ja ei jää lahti.

Mis on komplektis?
Komplektis on kõik mis on dušiukse paigaldamiseks vaja: klaas, käepide, hinged, tihend, silikoon, kruvid ja paigaldusjuhend.

Kuidas paigaldada?
Selleks, et dušiuks peaks Teie kodus kaua vastu, peab see olema paigaldatud korralikult. Dušiukse paigaldamine ei ole kõige raskeim asi, samas ka mitte väga lihtne. Kindlasti tuleb kaasa ka paigaldusjuhend, aga muidugi saame Teid aidata.
Kui soovite, et dušiuks oleks paigaldatud meie poolt, märkige seda kommentaarides tellimuse vormistamisel. Seejärel võtame Teiega ühendust ja teeme hinnapakkumise. Paigaldamise hinnakirjaga võite tutvuda siia klikkides.

Kas saab tellida erimõõdus?
Dušiuks võib olla ka erimõõdus – lihtsalt saada meile päring koos soovitud mõõtudega, seejärel võtame Teiega ühendust ja teeme hinnapakkumise.

Kui pikk on tarneaeg?
Keskmiselt jõuab kaup kohale kuni kolme nädala jooksul. Selleks, et saada täpsemat infot, palun saatke meile päring koos soovitud toote kirjeldusega (värv ja mõõdud) allpool.

Kui tellitud toode ei sobi?
Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes ostetud toodet tagastada 14 päeva jooksul. Rohkem infot saate siia klikkides.

Kommentaarid ja küsimused

Kirjutage meile info eritellimuse kohta või küsimused all:
Nimi:
e-mail:
Telefon:
Sisu:
Captcha:

Sarnased tooted

Prelude

Prelude

Furnituuri värv: läikiv, matt, must
Hind al.292.00 
Vaata rohkem