Dušiuks
Adele

Toote kood: 2811
Kättesaadavus: 7-30 päeva
 563,65 
Lisa ostukorvi

Dušiuks
Adele

Toote kood: 2811
Kättesaadavus: 7-30 päeva
 563,65 
Lisa ostukorvi
Vali sobivad omadused, et näha hinda
Kogus:
Furnituur:
Käelisus:
Klaas:
Ava laius (mm)
Ava laius (mm):
Ava laius (mm)
Erilaius
Kõrgus (mm)
Kõrgus (mm):
Kõrgus (mm)
Erikõrgus
 563,65 
Lisa ostukorvi
 563,65 
Lisa ostukorvi

  • Klaasi paksus: 8 mm
  • Karastatud klaas
  • Hinged ei lase vahelt vett läbi

Adele on kallima klassi dušiuks, millel on võrreldes soodsamate dušiustega pisut teistsugune furnituur (käepide ja hinged).

Dušiuksel on spetsiaalsed hinged, mis fikseerivad ukse nii lahtises kui kinnises asendis ja tõstavad ust avamise ajal ülespoole, tänu millele avaneb ja sulgub uks sujuvalt.


Kuidas kinnitub dušiuks seina külge? Kuidas paigaldada?

Klaasuks kinnitub seina külge 2 hinge abil, mis kinnitatakse kruvidega.

Kui soovid, et dušiuks oleks paigaldatud meie poolt, märgi see soov tellimuse vormistamisel kommentaaride aknasse. Seejärel võtame Sinuga ühendust ja teeme hinnapakkumise. Paigaldamise hinnakirjaga võid tutvuda siia klikkides.

Ega dušiuks vett läbi ei lase? Ega vesi välja ei voola?

Dušiuksel on komplektis kaasas tihendid, mis takistavad vee välja pääsemist. Samas peab hoiatama, et ükski dušiuks ei ole päris hermeetiline ning mõned tilgad võivad siiski dušiukse vahelt ja alt välja pääseda.

Kui dušiala põrand on piisava kaldega ja veetase ei tõuse rohkem kui 1 cm või kui dušiklaasid on paigaldatud nt dušialuse peale, siis ei tohiks vesi klaaside vahelt ja alt välja pääseda. 

Mis on komplektis?

Komplektis on kõik, mis paigaldamiseks vaja (v.a. tööriistad) – klaas, käepide, hinged, tihend, kruvid, tüüblid ja paigaldusjuhend.

Kas dušiukse saab tellida ka erimõõdus?

Jah, saab ikka! Selleks mine tagasi lehekülje algusesse, mõõtude valiku juures vajuta „erilaius“ või "erikõrgus" nuppu ja sisesta soovitud mõõdud – saad kohe teada dušiukse hinna ja esitada samas ka tellimuse!

Mis on karastatud klaas?

Karastatud klaas on turvaline klaas, mis on ca 5 korda tugevam võrreldes tavalise klaasiga ja isegi kui klaas peaks mingil põhjusel purunema, ei ole see eluohtlik - purunemisel pudeneb klaas väikesteks tükikesteks. Huvi korral vaata videot, kuidas klaas purustatakse ja mis täpsemalt klaasiga juhtub.

Mis on eriti kirgas klaas?

Eriti kirgas klaas on läbipaistev klaas, mis sisaldab väga vähe rauda, mis teebki selle klaasi tooni eriti kirkaks. Võrreldes tavalise kirka klaasiga, mis on otsevaates veidi roheka kumaga ja külje pealt vaadates tugevama roheka tooniga on eriti kirgas klaas peaaegu 100% läbipaistev ja küljelt vaadates on näha vaid kerge helesinine toon.

Kui pikk on tarneaeg?

Tarneaeg – 3-4 nädalat. Võta meiega julgesti ühendust ja saame Sulle täpsemalt teada anda.

Kui tellitud dušiuks ei sobi?

Pole probleemi! Pärast tellimuse kättesaamist on Sul õigus e-poest ostetud toode tagastada 14 päeva jooksul. Rohkem infot saad siia klikkides.