Dušiuks
Elegante

Toote kood: 6305
Kättesaadavus: 7-30 päeva
 249 
Lisa ostukorvi

Dušiuks
Elegante

Toote kood: 6305
Kättesaadavus: 7-30 päeva
 249 
Lisa ostukorvi
Vali sobivad omadused, et näha hinda
Kogus:
Furnituur:
Orientatsioon:
Klaas:
Ava laius (mm):
Kõrgus (mm):
 249 
Lisa ostukorvi
 249 
Lisa ostukorvi
  • Klaasi paksus: 6 mm
  • Karastatud klaas
  • Monohing ei lase vahelt vett läbi
  • Toodetud Eestis – Andres®

Elegante on tavapärane dušiuks, millel on spetsiaalne monohing, mis fikseerib ukse nii lahtises kui kinnises asendis ning tõstab ust avamise ajal ülespoole, tänu millele liigub uks sujuvalt.


Kuidas kinnitub dušiuks seina külge? Kuidas paigaldada?

Dušiuks kinnitub seina külge monohinge abil mis kinnitatakse kruvide abil.

Kui soovid, et dušiuks oleks paigaldatud meie poolt, märgi see soov tellimuse vormistamisel kommentaaride aknasse. Seejärel võtame Sinuga ühendust ja teeme hinnapakkumise. Paigaldamise hinnakirjaga võid tutvuda siia klikkides.


Ega dušiuks vett läbi ei lase? Ega vesi välja ei voola?

Dušiuksel on komplektis kaasas tihendid, mis takistavad vee välja pääsemist. Samas peab hoiatama, et ükski dušiuks ei ole päris hermeetiline ning mõned tilgad võivad siiski dušiukse vahelt ja alt välja pääseda.

Kui dušiala põrand on piisava kaldega ja veetase ei tõuse rohkem kui 1 cm või kui dušiklaasid on paigaldatud nt dušialuse peale, siis ei tohiks vesi klaaside vahelt ja alt välja pääseda. 


Mis on komplektis?

Komplektis on kõik, mis paigaldamiseks vaja (v.a. tööriistad) – klaas, käepide, monohing, tihend, kruvid, tüüblid ja paigaldusjuhend.


Kas dušiukse saab tellida ka erimõõdus?

Jah, saab ikka! Selleks mine lehekülje lõppu ja saada meile päring koos soovitud mõõtudega, seejärel võtame Sinuga ühendust ja teeme hinnapakkumise.


Mis on karastatud klaas?

Karastatud klaas on turvaline klaas, mis on ca 5 korda tugevam võrreldes tavalise klaasiga ja isegi kui klaas peaks mingil põhjusel purunema, ei ole see eluohtlik - purunemisel pudeneb klaas väikesteks tükikesteks. Huvi korral vaata videot, kuidas klaas purustatakse ja mis täpsemalt klaasiga juhtub.


Mis on eriti kirgas klaas?

Eriti kirgas klaas on läbipaistev klaas, mis sisaldab väga vähe rauda, mis teebki selle klaasi tooni eriti kirkaks. Võrreldes tavalise kirka klaasiga, mis on otsevaates veidi roheka kumaga ja külje pealt vaadates tugevama roheka tooniga on eriti kirgas klaas peaaegu 100% läbipaistev ja küljelt vaadates on näha vaid kerge helesinine toon.


Kui pikk on tarneaeg?

Püüame alati oma tooted valmistada ja väljastada võimalikult kiiresti, kuid tarneaeg oleneb sellest, kas soovitud mõõduga toode on sel hetkel laos olemas või mitte. Võta meiega julgesti ühendust ja saame Sulle täpsemalt teada anda.


Kui tellitud dušiuks ei sobi?

Pole probleemi! Pärast tellimuse kättesaamist on Sul õigus e-poest ostetud toode tagastada 14 päeva jooksul. Rohkem infot saad siia klikkides.