Rondo on elegantne ja minimalistlikus stiilis duši liuguks ning sobib ideaalselt iga vannitoa interjööri. Dušiuks koosneb kõrge kvaliteediga materjalidest – turvaline karastatud klaas ja töökindel furnituur, nii et kui järgida meie kasutusjuhendit peab see Teie kodus kaua vastu.

Dušiuks võib olla erinevates värvides – klaasitoonidest on võimalik valida kirka, pronksi, halli, matistatud või extra clear (eriti kirgas) klaaside vahel, furnituuri – kroomi või roostevaba vahel.

Palun arvestage sellega, et liugukse siin asetseb 1880 mm kõrgusel.

Tooteinfo

  • Klaasi paksus: 8 mm
  • Karastatud klaas
  • Tootja: Andres Glass Solutions OÜ

Mis on komplektis?
Komplektis on kõik mis on dušiukse paigaldamiseks vaja: klaas, käepide, liugukse siin, U-profiil (alumine- ja külje kinnitus), kahepoolne teip, silikoon, tihend, kruvid ja paigaldusjuhend.

Kuidas paigaldada?
Selleks, et dušiuks peaks Teie kodus kaua vastu, peab see olema paigaldatud korralikult. Dušiukse paigaldamine ei ole kõige raskeim asi, samas ka mitte väga lihtne. Kindlasti tuleb kaasa ka paigaldusjuhend, aga muidugi saame Teid aidata.
Kui soovite, et dušiuks oleks paigaldatud meie poolt, märkige seda kommentaarides tellimuse vormistamisel. Seejärel võtame Teiega ühendust ja teeme hinnapakkumise. Paigaldamise hinnakirjaga võite tutvuda siia klikkides.

Kas saab tellida erimõõdus?
Dušiuks võib olla ka erimõõdus – lihtsalt saada meile päring koos soovitud mõõtudega, seejärel võtame Teiega ühendust ja teeme hinnapakkumise.

Kui pikk on tarneaeg?
Keskmiselt jõuab kaup kohale kuni kolme nädala jooksul. Selleks, et saada täpsemat infot, palun saatke meile päring koos soovitud toote kirjeldusega (värv ja mõõdud) allpool.

Kui tellitud toode ei sobi?
Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes ostetud toodet tagastada 14 päeva jooksul. Rohkem infot saate siia klikkides.

Saada päring

Sarnased tooted

Rossa

Rossa

Hind alates530.00 
Vaata rohkem