Erilahendused

Koostöös arhitektide, disainerite ja sisekujundajatega oleme teostanud oma klientidele suurepäraseid projekte, mille peamiseks materjaliks on klaas. Kui Teil on olemas idee, mida sooviksite rakendada oma kodu või kontori kujundamisel klaasiga, oleme valmis Teid oma kogemustele toetudes aitama.
Pakume erilahendusi erinevatest klaasidest, valmistame peeglid vastavalt kliendi mõõtudele, täisklaasist vaheseinad ja –uksed, klaaslükanduksed, klaaspiirded, klaaspõrandad, taustaklaasid (näiteks köögitaustaklaasid) jne.
Tule oma ideega meie juurde ja leiame koos sobiva lahenduse!

 

Konsultatsioon

Meie kliendisteenindajad on alati valmis leidma Teile sobiva peegli, saunaukse, dušilahenduse, täisklaasist erilahenduse.
Kõikides küsimustes, mis puudutavad klaasist lahendusi, palume julgelt pöörduda meie poole. Kui me kohe vastust ei tea, siis uurime järgi ja edastame Teile (e-maili või telefoni teel).
Meie käest on võimalik tellida ka eraldi konsultatsiooni objektile. Täpsem info ning hinnad küsige üle meie üldtelefonilt (+372 672 8840, +372 512 3073), meili teel klaasistuudio@andres.ee või külastage Klaasisalongi Järve Keskuses 0 korrusel.

 

Paigaldus

Paigaldust pakume Tallinnas, eraldi kokkuleppe alusel ka teistes linnades. Paigalduse hind oleneb kui keeruline töö on. Lõpphinda saab teada hinnapakkumise kaudu. Selleks, märkige seda kommentaarides tellimuse vormistamisel või kirjutage meile. Seejärel võtame Teiega ühendust ja teeme hinnapakkumise.

Orienteeruvad hinnad on sellised:
Klaasist toode paigaldus – alates 55 eurot ühe ruutmeetri klaasi kohta;
Peegli paigaldus – alates 30 eurot ühe ruutmeetri peegli kohta;
Transport – 40 eurot Tallinna piires.
Mõõtude võtmine – 40 eurot (kui vajalik).

Ning kogu komplekti hind kujuneb järgnevalt: paigaldus+transport+(mõõtude võtmine).

Meie paigaldatud toodetele kehtib pretensiooni esitamise õigus vastavalt võlaõigusseaduse § 218 lõike 2 kohaselt 2 aastat.