Erilahendused

Koostöös arhitektide, disainerite ja sisekujundajatega oleme teostanud oma klientidele suurepäraseid projekte, mille peamiseks materjaliks on klaas. Kui Teil on olemas idee, mida sooviksite rakendada oma kodu või kontori kujundamisel klaasiga, oleme valmis Teid oma kogemustele toetudes aitama.
Pakume erilahendusi erinevatest klaasidest, valmistame peeglid vastavalt kliendi mõõtudele, täisklaasist vaheseinad ja –uksed, klaaslükanduksed, klaaspiirded, klaaspõrandad, taustaklaasid (näiteks köögitaustaklaasid) jne.
Tule oma ideega meie juurde ja leiame koos sobiva lahenduse!

 

Konsultatsioon

Meie kliendisteenindajad on alati valmis leidma Teile sobiva peegli, saunaukse, dušilahenduse, täisklaasist erilahenduse.
Kõikides küsimustes, mis puudutavad klaasist lahendusi, palume julgelt pöörduda meie poole. Kui me kohe vastust ei tea, siis uurime järgi ja edastame Teile (e-maili või telefoni teel).
Meie käest on võimalik tellida ka eraldi konsultatsiooni objektile. Täpsem info ning hinnad küsige üle meie üldtelefonilt (+372 672 8840, +372 512 3073), meili teel klaasistuudio@andres.ee või külastage Klaasisalongi Järve Keskuses 0 korrusel.

 

Paigaldus

Toodetele, mida me müüme, pakume ka paigaldust. Paigaldust on võimalik tellida ka koos mõõtude võtmisega ja transpordiga.

Teenuste hinnad:
Paigaldus — 55 eurot/m2 (ühe ruutmeetri klaasi kohta);
Paigaldus — 30 eurot/m2 (ühe ruutmeetri peegli kohta);
Transport — 40 eurot;
Mõõtude võtmine — 40 eurot.

Ning kogu komplekti hind kujuneb järgnevalt: paigaldus+transport+mõõtude võtmine.

NB! Minimaalne hind on 90 eurot.

Paigaldust pakume Tallinnas, eraldi kokkuleppe alusel ka teistes linnades.

Meie paigaldatud tootele kehtib garantii 2 aastat.