Valgustusega peegel
Gent Led (no border)

Toote kood: 29505
Kättesaadavus: 7-30 päeva
529 
 370,30 
Lisa ostukorvi

Valgustusega peegel
Gent Led (no border)

Toote kood: 29505
Kättesaadavus: 7-30 päeva
529 
 370,30 
Lisa ostukorvi
Vali sobivad omadused, et näha hinda
Kogus:
Mõõdud (mm):
Valguse toon:
Sensorlüliti:
Paigaldus:
529 
 370,30 
Lisa ostukorvi
529 
 370,30 
Lisa ostukorvi

  • Peegliklaasi paksus: 4 mm
  • Peegli konstruktsiooni paksus: 28 mm
  • Servad lihvitud
  • Kahekordne hõbedakiht
  • Sisse- ja väljalülitustsüklite arv: vähemalt 25 000 korda
  • Töötundide arv: vähemalt 35 000 tundi*
  • Sobib vannituppa (niiskus- ja tolmukindlus IP55)
  • Toodetud Eestis – Andres®

Valgustusega peegel Gent Led sobib hästi vannituppa, esikusse või garderoobi. Peeglil on matistatud serv, millest valgus läbi kumab ning see annab umbes 20% rohkem valgust võrreldes tavalise led peegliga. Peegel on väga õhuke – terve konstruktsiooni paksus on vaid 28 mm. Tänu sellele ja sumedale led valgustusele on peegel õrn ja õhuline.

Valgus on suunatud peegli külgedele, s.t. peegel ei valgusta otse näkku.

Peegli kõik elektrikomponendid (transformaator, sensorlüliti ja LED riba) vastavad Euroopa Liidu direktiivide nõuetele ja omavad CE märgistust.

*Näiteks kui lülitada peeglit sisse/välja kolm korda päevas ja kasutada seda sisse lülitatud olekus kolm tundi päevas, peaksid peegli tööaastad jääma 20-30 aasta vahemikku.


Kas valgustusega peegel sobib terve toa valgustamiseks?

Ausalt öeldes ei ole siin ühest vastust. See oleneb eelkõige ruumi suurusest ning Sinu vajadustest ja soovidest. Kui tuba on väike (näiteks WC), siis on peegli valgustus ilmselt piisav. Kui tegemist on suure vannitoaga või soovid kasutada peeglit näiteks meikimiseks või habeme ajamiseks, siis tuleb ilmselt paigaldada ka lisavalgusti.

Mis on komplektis? Kas on vaja midagi juurde osta?

Komplektis on kõik, mis paigaldamiseks vaja (v.a. tööriistad) – peegel, kinnitusplaat / kinnitusplaadid, tüübel / tüüblid ja L-konks / L-konksud.

Kuidas peegel seinale kinnitub ja kuidas ühendub elektriga?

Kõigepealt liimitakse peegli tagaküljele metallist kinnitusplaadid / kinnitusplaat. Seejärel puuritakse seina sisse augud / auk ja kruvitakse seina sisse keermega L-konksud / -konks. Siis ühendatakse peegel elektrikaabliga ja riputakse konksude / konksu külge. Elektriga ühendamise jaoks peab seinas olema elektrikaabel, mille saab lihtsasti ühendada peegli trafoga. Täpsemat infot võite vaadata paigaldusjuhendist.

Kui soovid, et Sinu peegel oleks paigaldatud meie poolt, märgi see tellimuse vormistamisel kommentaaride aknasse. Seejärel võtame Sinuga ühendust ja teeme omapoolse hinnapakkumise. Peegli paigaldamise hinnakirjaga võid tutvuda siia klikkides.

Kui pikk on tarneaeg?

Tarneaeg – 1-3 tööpäeva.

Kui tellitud peegel ei sobi?

Pole probleemi! Pärast tellimuse kättesaamist on Sul õigus e-poest ostetud toode tagastada 14 päeva jooksul. Rohkem infot saad siia klikkides.