Peegel valgustusega
Lady Led

Toote kood: 23063
Kättesaadavus: 7-30 päeva
299 
 179,40 
Lisa ostukorvi

Peegel valgustusega
Lady Led

Toote kood: 23063
Kättesaadavus: 7-30 päeva
299 
 179,40 
Lisa ostukorvi
Vali sobivad omadused, et näha hinda
Kogus:
Mõõdud (mm):
Valguse toon:
Paigaldus:
299 
 179,40 
Lisa ostukorvi
299 
 179,40 
Lisa ostukorvi

  • Peegliklaasi paksus: 4 mm
  • Peegli konstruktsiooni paksus: 28 mm
  • Servad lihvitud
  • Kahekordne hõbedakiht
  • Sobib vannituppa (niiskus- ja tolmukindlus IP55)
  • Sensorlüliti*
  • Toodetud Eestis – Andres®

Valgustusega peegel Lady Led sobib hästi vannituppa, esikusse või garderoobi. Peegel on väga õhuke – terve konstruktsiooni paksus on vaid 28 mm. Tänu sellele ja sumedale led valgustusele on peegel õrn ja õhuline.

Valgus on suunatud peegli külgedele, s.t. peegel ei valgusta otse näkku.

Peegli kõik elektrikomponendid (transformaator ja LED riba) vastavad Euroopa Liidu direktiivide nõuetele ja omavad CE märgistust.

*Sensorlülitiga peeglil ei ole kahjuks IP55 kaitset, aga see ei tähenda, et seda on keelatud vannituppa paigaldada. Kui vesi ei satu peegli tagaküljele, siis ei juhtu midagi.


Kas valgustusega peegel sobib terve toa valgustamiseks?

Ausalt öeldes ei ole siin ühest vastust. See oleneb eelkõige ruumi suurusest ning Sinu vajadustest ja soovidest. Kui tuba on väike (näiteks WC), siis on peegli valgustus ilmselt piisav. Kui tegemist on suure vannitoaga või soovid kasutada peeglit näiteks meikimiseks või habeme ajamiseks, siis tuleb ilmselt paigaldada ka lisavalgusti.

Mis on komplektis? Kas on vaja midagi juurde osta?

Komplektis on kõik, mis paigaldamiseks vaja (v.a. tööriistad) – peegel, kinnitusplaat / kinnitusplaadid, tüübel / tüüblid ja L-konks / L-konksud.

Kuidas peegel seinale kinnitub ja kuidas ühendub elektriga?

Kõigepealt liimitakse peegli tagaküljele metallist kinnitusplaadid / kinnitusplaat. Seejärel puuritakse seina sisse augud / auk ja kruvitakse seina sisse keermega L-konksud / -konks. Siis ühendatakse peegel elektrikaabliga ja riputakse konksude / konksu külge. Elektriga ühendamise jaoks peab seinas olema elektrikaabel, mille saab lihtsasti ühendada peegli trafoga. Täpsemat infot võite vaadata paigaldusjuhendist.

Kui soovid, et Sinu peegel oleks paigaldatud meie poolt, märgi see tellimuse vormistamisel kommentaaride aknasse. Seejärel võtame Sinuga ühendust ja teeme omapoolse hinnapakkumise. Peegli paigaldamise hinnakirjaga võid tutvuda siia klikkides.

Kui pikk on tarneaeg?

See peegel on laos olemas ning transport Eestis võtab aega umbes 1-3 tööpäeva pärast tellimuse tasumist.

Kui tellitud peegel ei sobi?

Pole probleemi! Pärast tellimuse kättesaamist on Sul õigus e-poest ostetud toode tagastada 14 päeva jooksul. Rohkem infot saad siia klikkides.