Led peegel
Optio Led

Toote kood: 3021
Kättesaadavus: 7-30 päeva
 309 
Lisa ostukorvi

Led peegel
Optio Led

Toote kood: 3021
Kättesaadavus: 7-30 päeva
 309 
Lisa ostukorvi
Vali sobivad omadused, et näha hinda
Kogus:
Diameeter (mm)
Mõõdud (mm):
Diameeter (mm)
Erimõõt
Valguse toon:
Sensorlüliti:
 309 
Lisa ostukorvi
 309 
Lisa ostukorvi

  • Peegliklaasi paksus: 4 mm
  • Peegli konstruktsiooni paksus: 28 mm
  • Servad lihvitud
  • Kahekordne hõbedakiht
  • Sobib vannituppa (niiskus- ja tolmukindlus IP55)*
  • Toodetud Eestis – Andres®

Imeilus valgustusega ümmargune vannitoapeegel Optio Led matistatud disainiga täiendab hästi interjööri ega jää Sinu külaliste poolt märkamata. Peeglil on matistatud disain, millest valgus läbi kumab ning see annab umbes 20% rohkem valgust võrreldes tavalise led peegliga. Peegel on väga õhuke – terve konstruktsiooni paksus on vaid 28 mm. Tänu sellele ja sumedale led valgustusele on peegel õrn ja õhuline.

Valgus on suunatud peegli külgedele, s.t. peegel ei valgusta otse näkku.

Peegli kõik elektrikomponendid (transformaator, sensorlüliti ja LED riba) vastavad Euroopa Liidu direktiivide nõuetele ja omavad CE märgistust.

*Sensorlülitiga peeglil ei ole kahjuks IP55 kaitset, aga see ei tähenda, et seda on keelatud vannituppa paigaldada. Kui vesi ei satu peegli tagaküljele, siis ei juhtu midagi.


Kas valgustusega peegel sobib terve toa valgustamiseks?

Ausalt öeldes ei ole siin ühest vastust. See oleneb eelkõige ruumi suurusest ning Sinu vajadustest ja soovidest. Kui tuba on väike (näiteks WC), siis on peegli valgustus ilmselt piisav. Kui tegemist on suure vannitoaga või soovid kasutada peeglit näiteks meikimiseks või habeme ajamiseks, siis tuleb ilmselt paigaldada ka lisavalgusti.

Mis on komplektis? Kas on vaja midagi juurde osta?

Komplektis on kõik, mis paigaldamiseks vaja (v.a. tööriistad) – peegel, kinnitusplaat / kinnitusplaadid, tüübel / tüüblid ja L-konks / L-konksud.

Kuidas peegel seinale kinnitub ja kuidas ühendub elektriga?

Kõigepealt liimitakse peegli tagaküljele metallist kinnitusplaadid / kinnitusplaat. Seejärel puuritakse seina sisse augud / auk ja kruvitakse seina sisse keermega L-konksud / -konks. Siis ühendatakse peegel elektrikaabliga ja riputakse konksude / konksu külge. Elektriga ühendamise jaoks peab seinas olema elektrikaabel, mille saab lihtsasti ühendada peegli trafoga. Täpsemat infot võite vaadata paigaldusjuhendist.

Kui soovid, et Sinu peegel oleks paigaldatud meie poolt, märgi see tellimuse vormistamisel kommentaaride aknasse. Seejärel võtame Sinuga ühendust ja teeme omapoolse hinnapakkumise. Peegli paigaldamise hinnakirjaga võid tutvuda siia klikkides.

Kas peeglit saab tellida ka erimõõdus?

Jah, saab ikka! Selleks mine tagasi lehekülje algusesse, mõõtude valiku juures vajuta „erimõõt“ nuppu ja sisesta soovitud mõõdud – saad kohe teada peegli hinna ja esitada tellimuse!

Kui pikk on tarneaeg?

Tarneaeg – 3-4 nädalat.

Kui tellitud peegel ei sobi?

Pole probleemi! Pärast tellimuse kättesaamist on Sul õigus e-poest ostetud toode tagastada 14 päeva jooksul. Rohkem infot saad siia klikkides.