Peegel
Stella

Toote kood: 27221
Kättesaadavus: 7-30 päeva
91 
 45,50 
Lisa ostukorvi

Peegel
Stella

Toote kood: 27221
Kättesaadavus: 7-30 päeva
91 
 45,50 
Lisa ostukorvi
Vali sobivad omadused, et näha hinda
Kogus:
Mõõdud (mm):
91 
 45,50 
Lisa ostukorvi
91 
 45,50 
Lisa ostukorvi

  • Peegliklaasi paksus: 4 mm
  • Fassett: 10 mm
  • Servad lihvitud
  • Kahekordne hõbedakiht
  • Toodetud Eestis – Andres®

Kandiline peegel fassetiga 10 mm Stella.


Mis on komplektis? Kas on vaja midagi juurde osta?

Komplektis on kõik, mis paigaldamiseks vaja (v.a. tööriistad) – peegel, kinnitusplaat / kinnitusplaadid, tüübel / tüüblid ja L-konks / L-konksud. Kui soovid peegli liimida seina peale, siis tuleb Sul ehituspoest osta vastav liim klaasi jaoks ja vajadusel ka kahepoolset teipi.

Kuidas peeglit paigaldada?

Peeglit saab paigaldada kahel viisil – riputada seinale või liimida seinale.

Riputamine - kõigepealt liimitakse peegli tagaküljele metallist kinnitusplaadid / kinnitusplaat. Seejärel puuritakse seina sisse augud / auk ja kruvitakse seina sisse keermega L-konksud / -konks. Siis riputakse peegel konksude / konksu külge. Täpsemat infot võite vaadata paigaldusjuhendist.

Liimimine - peegli tagaküljele kantakse liimi täpikestena vahedega umbes 15 cm ja seejärel surutakse peegel vastu seina ning reguleeritakse õigesse asendisse. Selleks, et peegel õigest asendist ära ei vajuks, tuleb peegel millegagi toestada ehk asetada mingi kindla pinna peale. Liim kuivab 24 tundi ja pärast seda võib toetuse alt ära võtta. Juhul kui peeglit ei ole võimalik millegi peale toetada, võib toetuse asemel kasutada peegli taga spetsiaalset kahepoolset teipi, mis fikseerib peegli õige asendi, kuid siis tuleb peegel kohe õiges asendis seinale kinnitada (hiljem peegli asendit enam reguleerida ei saa). Samas, peegleid pindalaga kuni 0,5m2 võib seinale paigaldada ka ainult kahepoolse teibiga.

Liimina soovitame kasutada Kiilto Masa universaalset liimi- ja tihendusmassi ja/või Tesa Powerbond® MIRROR kahepoolset teipi.

Kui soovid, et Sinu peegel oleks paigaldatud meie poolt, märgi see tellimuse vormistamisel kommentaaride aknasse. Seejärel võtame Sinuga ühendust ja teeme omapoolse hinnapakkumise. Peegli paigaldamise hinnakirjaga võid tutvuda siia klikkides.

Kas parem on peegel seinale liimida või riputada?

Mõlemad paigaldusviisid hoiavad peeglit sama hästi, seega kõik oleneb Sinu soovidest ja vajadustest. Kui Sul peaks tekkima soov peegel seinalt maha võtta, siis on parem kasutada seinale riputamise meetodit. Kui Sa ei soovi seina sisse auke puurida ja pole ka vajadust peeglit seinalt maha võtta, siis on parem kasutada liimimise meetodit.

Kui pikk on tarneaeg?

Tarneaeg – 1-3 tööpäeva.

Kui tellitud peegel ei sobi?

Pole probleemi! Pärast tellimuse kättesaamist on Sul õigus e-poest ostetud toode tagastada 14 päeva jooksul. Rohkem infot saad siia klikkides.