Aurusaunauks
AU

Toote kood: 2315
Kättesaadavus: 7-30 päeva
 239 
Lisa ostukorvi

Aurusaunauks
AU

Toote kood: 2315
Kättesaadavus: 7-30 päeva
 239 
Lisa ostukorvi
Vali sobivad omadused, et näha hinda
Kogus:
Avamõõt (lengi välismõõt) mm:
Leng:
Orientatsioon:
Hinged:
Käepide:
Klaas:
 239 
Lisa ostukorvi
 239 
Lisa ostukorvi

AU on odavklassi aurusaunauks, mille komplekti kuulub 8 mm karastatud klaasist ukseleht, 50 mm sügavused anodeeritud alumiiniumist lengid, hinged, käepide, tihend, paigaldusjuhend ja kolmekordsest lainepapist valmistatud pakend. Uks võib olla erinevates värvides – klaasitoonidest on võimalik valida kirka, pronksi, halli ja matistatud klaaside vahel.

Kuidas paigaldada?
Selleks, et aurusaunauks peaks Teie kodus kaua vastu, peab see olema paigaldatud korralikult. Aurusaunaukse paigaldamine ei ole kõige raskeim asi, samas ka mitte väga lihtne. Kindlasti tuleb kaasa ka paigaldusjuhend, aga muidugi saame Teid aidata.
Kui soovite, et aurusaunauks oleks paigaldatud meie poolt, märkige seda kommentaarides tellimuse vormistamisel. Seejärel võtame Teiega ühendust ja teeme hinnapakkumise. Paigaldamise hinnakirjaga võite tutvuda siia klikkides.

Kas saab tellida erimõõdus?
Aurusaunauks võib olla ka erimõõdus – lihtsalt saada meile päring koos soovitud mõõtudega, seejärel võtame Teiega ühendust ja teeme hinnapakkumise.

Kui pikk on tarneaeg?
Keskmiselt jõuab kaup kohale kuni kolme nädala jooksul. Selleks, et saada täpsemat infot, palun saatke meile päring koos soovitud toote kirjeldusega (värv ja mõõdud) allpool.

Kui tellitud toode ei sobi?
Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes ostetud toodet tagastada 14 päeva jooksul. Rohkem infot saate siia klikkides.