Meie tootevalikusse kuuluvad ka klaasist siseuksed mis on valmistatud kõiki ohutusnõudeid ja meie klientide ootusi järgides. Siseuks koosneb klaasist, furnituurist ja lengist. Tootmisel kasutatakse ainult karastatud klaasi paksusega 8 mm mis on viis korda vastupidavam kui tavaline klaas, aga siseukse lengid on valmistatud oksavabast liimpuidust või anodeeritud alumiiniumist. Siseuste klaasitoonidest on võimalik valida kirka, pronksi, halli ja matistatud klaaside vahel. Andrese siseuksed on vastupidavad ja ohutud ning sobivad ideaalselt büroosse, koju, pesuruumi, WCsse või muusse ruumi.

Iga siseuks võib olla ka erimõõdus – lihtsalt vali sobiv uks meie kataloogist ja saada meile päring koos soovitud mõõtudega.

Selleks, et siseuks peaks Teie kodus kaua vastu, peab see olema paigaldatud korralikult. Siseukse paigaldamine ei ole kõige raskeim asi, samas ka mitte väga lihtne. Siseuks kindlasti tarnitakse koos paigaldusjuhendiga, aga muidugi saame sellega Teid aidata. Kui soovite, et Teie siseuks oleks paigaldatud meie poolt, märkige seda kommentaarides tellimuse vormistamisel. Seejärel teeme Teile hinnapakkumise. Siseukse paigaldamise hinnakirjaga võite tutvuda siia klikkides.