Siseuksed | Siseuks | Klaasuksed

Andrese tootevalikusse kuuluvad lisaks disainmatistatud ja musterklaasidest siseuksed, mis sobivad nii büroosse kui ka koju. Termiliselt töödeldud 8 mm klaasist valmistatud Andrese siseuksed on vastupidavad ja ohutud. Niiske ruumi klaasuksed on anodeeritud alumiiniumist raamiga ning nad sobivad ideaalselt igasse pesuruumi, WCsse või muusse ruumi, kus tegemist veega. Klaasuksed on niiskuskindlad, stiilsed ja seestpoolt suletavad. 

Iga siseuks võib olla ka erimõõdus – lihtsalt vali sobiv uks meie kataloogist ja saada meile päring koos soovitud mõõtudega.

Selleks, et siseuks peaks Teie kodus kaua vastu, peab see olema paigaldatud korralikult. Siseukse paigaldamine ei ole kõige raskeim asi, samas ka mitte väga lihtne. Siseuks kindlasti tarnitakse koos paigaldusjuhendiga, aga muidugi saame sellega Teid aidata. Kui soovite, et Teie siseuks oleks paigaldatud meie poolt, märkige seda kommentaarides tellimuse vormistamisel. Seejärel teeme Teile hinnapakkumise. Siseukse paigaldamise hinnakirjaga võite tutvuda siia klikkides.