Siseuks
Dorado

Toote kood: 2727
Kättesaadavus: 7-30 päeva
 429 
Lisa ostukorvi

Siseuks
Dorado

Toote kood: 2727
Kättesaadavus: 7-30 päeva
 429 
Lisa ostukorvi
Vali sobivad omadused, et näha hinda
Kogus:
Avamõõt (lengi välismõõt) mm:
Leng:
Lengi värv:
Orientatsioon:
Hinged:
Käepide:
Lukk:
Klaas:
 429 
Lisa ostukorvi
 429 
Lisa ostukorvi
  • Klaasi paksus: 8 mm
  • Lengi mõõdud: 50 x 43 mm (sügavus x laius)
  • Karastatud klaas
  • Toodetud Eestis – Andres®

Dorado on alumiiniumist raami ja võtmega lukustatav klaasuks, mis sobib hästi niisketesse ruumidesse, näiteks sauna, basseini või mujale.


Kuidas klaasuks kinnitub? Kuidas paigaldada?

Vaadake video allpool kus on näidatud ukse paigaldamis protsess algusest lõpuni.

Kui soovid, et klaasuks oleks paigaldatud meie poolt, märgi see soov tellimuse vormistamisel kommentaaride aknasse. Seejärel võtame Sinuga ühendust ja teeme hinnapakkumise. Paigaldamise hinnakirjaga võid tutvuda siia klikkides.


Kas ukse saab tellida ka erimõõdus?

Jah, saab ikka! Selleks mine lehekülje lõppu ja saada meile päring koos soovitud mõõtudega, seejärel võtame Sinuga ühendust ja teeme hinnapakkumise.


Mis on karastatud klaas?

Karastatud klaas on turvaline klaas, mis on ca 5 korda tugevam võrreldes tavalise klaasiga ja isegi kui klaas peaks mingil põhjusel purunema, ei ole see eluohtlik - purunemisel pudeneb klaas väikesteks tükikesteks. Huvi korral vaata videot, kuidas klaas purustatakse ja mis täpsemalt klaasiga juhtub.


Kui pikk on tarneaeg?

Juhul kui ukse soovitud mõõduga ja värviga klaas on laos olemas, tarneaeg on orienteeruvatult 1 nädal. Juhul kui mitte, tarneaeg on 3-4 nädalat. Võta meiega julgesti ühendust ja saame Sulle täpsemalt teada anda.


Kui tellitud siseuks ei sobi?

Pole probleemi! Pärast tellimuse kättesaamist on Sul õigus e-poest ostetud toode tagastada 14 päeva jooksul. Rohkem infot saad siia klikkides.