Siseuksed

Dorado

Toote kood: 2727
Kättesaadavus: 7-30 päeva
 429 
Lisa ostukorvi
Siseuksed

Dorado

Toote kood: 2727
Kättesaadavus: 7-30 päeva
 429 
Lisa ostukorvi
Vali sobivad omadused, et näha hinda ja tellida
Kogus:
Avamõõt (lengi välismõõt) mm:
Leng:
Lengi värv:
Orientatsioon:
Hinged:
Käepide:
Lukk:
Klaas:
 429 
Lisa ostukorvi
 429 
Lisa ostukorvi

Niiske ruumi uks «Dorado» on anodeeritud alumiiniumist raamiga ning sobib ideaalselt igasse pesuruumi, WCsse või muusse ruumi, kus tegemist veega. Uks «Dorado» on niiskuskindel, stiilne ja seestpoolt suletav.

Kuidas paigaldada?
Selleks, et siseuks peaks Teie kodus kaua vastu, peab see olema paigaldatud korralikult. Siseukse paigaldamine ei ole kõige raskeim asi, samas ka mitte väga lihtne. Kindlasti tuleb kaasa ka paigaldusjuhend, aga muidugi saame Teid aidata.
Kui soovite, et siseuks oleks paigaldatud meie poolt, märkige seda kommentaarides tellimuse vormistamisel. Seejärel võtame Teiega ühendust ja teeme hinnapakkumise. Paigaldamise hinnakirjaga võite tutvuda siia klikkides.

Kas saab tellida erimõõdus?
Siseuks võib olla ka erimõõdus – lihtsalt saada meile päring koos soovitud mõõtudega, seejärel võtame Teiega ühendust ja teeme hinnapakkumise.

Kui pikk on tarneaeg?
Keskmiselt jõuab kaup kohale kuni kolme nädala jooksul. Selleks, et saada täpsemat infot, palun saatke meile päring koos soovitud toote kirjeldusega (värv ja mõõdud) allpool.

Kui tellitud toode ei sobi?
Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes ostetud toodet tagastada 14 päeva jooksul. Rohkem infot saate siia klikkides.