Uks Vista — kaasaegne uks ilma lengideta, mis sobib ka sauna. Vista komplekti kuulub 8 mm karastatud klaasist ukseleht, hinged, käepide, rull-lukk, paigaldusjuhend ja kolmekordsest lainepapist valmistatud pakend. Uks võib olla erinevates värvides – klaasitoonidest on võimalik valida kirka, pronksi, halli ja matistatud klaaside vahel.

NB! Ukse alla arvestatakse vaikimisi 50 mm kõrgune õhuvahe.

Kuidas paigaldada?
Selleks, et uks peaks Teie kodus kaua vastu, peab see olema paigaldatud korralikult. Ukse paigaldamine ei ole kõige raskeim asi, samas ka mitte väga lihtne. Kindlasti tuleb kaasa ka paigaldusjuhend, aga muidugi saame Teid aidata.
Kui soovite, et uks oleks paigaldatud meie poolt, märkige seda kommentaarides tellimuse vormistamisel. Seejärel võtame Teiega ühendust ja teeme hinnapakkumise. Paigaldamise hinnakirjaga võite tutvuda siia klikkides.

Kas saab tellida erimõõdus?
Uks võib olla ka erimõõdus – lihtsalt saada meile päring koos soovitud mõõtudega, seejärel võtame Teiega ühendust ja teeme hinnapakkumise.

Kui pikk on tarneaeg?
Keskmiselt jõuab kaup kohale kuni kolme nädala jooksul. Selleks, et saada täpsemat infot, palun saatke meile päring koos soovitud toote kirjeldusega (värv ja mõõdud) allpool.

Kui tellitud toode ei sobi?
Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes ostetud toodet tagastada 14 päeva jooksul. Rohkem infot saate siia klikkides.

Kommentaarid ja küsimused

Kirjutage meile info eritellimuse kohta või küsimused all:
Nimi:
e-mail:
Telefon:
Sisu:
Captcha: