Francesca on elegantne ja minimalistlikus stiilis liigutatav monohingega vannisein ning sobib ideaalselt iga vannitoa interjööri. Vannisein koosneb kõrge kvaliteediga materjalidest – turvaline karastatud klaas ja töökindel furnituur, nii et kui järgida meie kasutusjuhendit peab see Teie kodus kaua vastu.

Vannisein võib olla erinevates värvides – klaasitoonidest on võimalik valida kirka, pronksi, halli, matistatud või extra clear (eriti kirgas) klaaside vahel, furnituuri – läikiva, mati või musta vahel.

Tänu spetsiaalsetele hingedele, mis tõstavad ust avamise ajal ülespoole, avaneb uks sujuvalt ning ei puutu vastu vanni.​ Uks fiskeerub sulgumisel ja ei jää lahti.

Mis on komplektis?
Komplektis on kõik mis on vanniseina paigaldamiseks vaja: klaas, monohinge, silikoon, tihend, kruvid ja paigaldusjuhend.

Kuidas paigaldada?
Selleks, et vannisein peaks Teie kodus kaua vastu, peab see olema paigaldatud korralikult. Vanniseina paigaldamine ei ole kõige raskeim asi, samas ka mitte väga lihtne. Kindlasti tuleb kaasa ka paigaldusjuhend, aga muidugi saame Teid aidata.
Kui soovite, et vannisein oleks paigaldatud meie poolt, märkige seda kommentaarides tellimuse vormistamisel. Seejärel võtame Teiega ühendust ja teeme hinnapakkumise. Paigaldamise hinnakirjaga ja tingimustega võite tutvuda siia klikkides.

Kas saab tellida erimõõdus?
Vannisein võib olla ka erimõõdus – lihtsalt saada meile päring koos soovitud mõõtudega, seejärel võtame Teiega ühendust ja teeme hinnapakkumise.

Kui pikk on tarneaeg?
Keskmiselt jõuab kaup kohale kuni kolme nädala jooksul. Selleks, et saada täpsemat infot, palun saatke meile päring koos soovitud toote kirjeldusega (värv ja mõõdud) allpool.

Kui tellitud toode ei sobi?
Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes ostetud toodet tagastada 14 päeva jooksul. Rohkem infot saate siia klikkides.

Kommentaarid ja küsimused

Kirjutage meile info eritellimuse kohta või küsimused all:
Nimi:
e-mail:
Telefon:
Sisu:
Captcha:

Sarnased tooted

Noris

Noris

Furnituuri värv: läikiv, matt, must
Hind al.187.00 
Vaata rohkem
Fresco

Fresco

Furnituuri värv: läikiv, matt, must
Hind al.187.00 
Vaata rohkem
Estetico

Estetico

Furnituuri värv: läikiv, matt, must
Hind al.170.00 
Vaata rohkem