Vannisein
Franceska

Toote kood: 2855
Kättesaadavus: 7-30 päeva
 209 
Lisa ostukorvi

Vannisein
Franceska

Toote kood: 2855
Kättesaadavus: 7-30 päeva
 209 
Lisa ostukorvi
Vali sobivad omadused, et näha hinda
Kogus:
Furnituur:
Orientatsioon:
Klaas:
Kõrgus (mm):
Laius (mm):
 209 
Lisa ostukorvi
 209 
Lisa ostukorvi
  • Klaasi paksus: 6 mm
  • Karastatud klaas
  • Monohing ei lase vahelt vett läbi

Franceska on monohingega liigutatav vanniklaas, mille klaasi ülemine nurk on ümardatud ning mida saab liigutada 90° ühele või teisele poole, et teha vajadusel vannialas rohkem ruumi. Vanniklaasil on spetsiaalne monohing, mis fikseerib vanniklaasi õiges asendis ja tõstab klaasi avamisel ülespoole, tänu millele liigub sein sujuvalt.


Kuidas vanniklaas kinnitub? Kuidas paigaldada?

Vanniklaas kinnitub seina külge monohinge abil, mis kinnitatakse kruvide abil.

Kui soovid, et vanniklaas oleks paigaldatud meie poolt, märgi see soov tellimuse vormistamisel kommentaaride aknasse. Seejärel võtame Sinuga ühendust ja teeme hinnapakkumise. Paigaldamise hinnakirjaga võid tutvuda siia klikkides.


Mis on komplektis?

Komplektis on kõik, mis paigaldamiseks vaja (v.a. tööriistad) – klaas, monohing, tihendid, kruvid, tüüblid ja paigaldusjuhend.


Kas vanniklaasi saab tellida ka erimõõdus?

Jah, saab ikka! Selleks mine lehekülje lõppu ja saada meile päring koos soovitud mõõtudega, seejärel võtame Sinuga ühendust ja teeme hinnapakkumise.


Mis on karastatud klaas?

Karastatud klaas on turvaline klaas, mis on ca 5 korda tugevam võrreldes tavalise klaasiga ja isegi kui klaas peaks mingil põhjusel purunema, ei ole see eluohtlik - purunemisel pudeneb klaas väikesteks tükikesteks. Huvi korral vaata videot, kuidas klaas purustatakse ja mis täpsemalt klaasiga juhtub.


Mis on eriti kirgas klaas?

Eriti kirgas klaas on läbipaistev klaas, mis sisaldab väga vähe rauda, mis teebki selle klaasi tooni eriti kirkaks. Võrreldes tavalise kirka klaasiga, mis on otsevaates veidi roheka kumaga ja külje pealt vaadates tugevama roheka tooniga on eriti kirgas klaas peaaegu 100% läbipaistev ja küljelt vaadates on näha vaid kerge helesinine toon.


Kui pikk on tarneaeg?

Püüame alati oma tooted valmistada ja väljastada võimalikult kiiresti, kuid tarneaeg oleneb sellest, kas soovitud mõõduga toode on sel hetkel laos olemas või mitte. Võta meiega julgesti ühendust ja saame Sulle täpsemalt teada anda.


Kui tellitud vannisein ei sobi?

Pole probleemi! Pärast tellimuse kättesaamist on Sul õigus e-poest ostetud toode tagastada 14 päeva jooksul. Rohkem infot saad siia klikkides.