Vannisein
Fresco

Toote kood: 2853
Kättesaadavus: 7-30 päeva
 209 
Lisa ostukorvi

Vannisein
Fresco

Toote kood: 2853
Kättesaadavus: 7-30 päeva
 209 
Lisa ostukorvi
Vali sobivad omadused, et näha hinda
Kogus:
Furnituur:
Orientatsioon:
Klaas:
Kõrgus (mm):
Laius (mm):
 209 
Lisa ostukorvi
 209 
Lisa ostukorvi
  • Klaasi paksus: 8 mm
  • Karastatud klaas
  • Toodetud Eestis – Andres®

Fresco on liigutaav vannisein, mida saab liigutada 90° ühele või teisele poole, et teha vajadusel vannialas rohkem ruumi. Vanniseinal on spetsiaalsed hinged, mis fikseerivad ukse nii lahtises kui kinnises asendis. Põhimõtteliselt on tegu samasuguse lahendusega nagu Estetico, aga pika monohinge asemel on kaks eraldi hinge.


Kuidas vannisein kinnitub? Kuidas paigaldada?

Vannisein kinnitub seina külge hingede abil, mis kinnitatakse kruvide abil.

Kui soovid, et vannisein oleks paigaldatud meie poolt, märgi see soov tellimuse vormistamisel kommentaaride aknasse. Seejärel võtame Sinuga ühendust ja teeme hinnapakkumise. Paigaldamise hinnakirjaga võid tutvuda siia klikkides.


Mis on komplektis?

Komplektis on kõik, mis paigaldamiseks vaja (v.a. tööriistad) – klaas, hinged, tihendid, kruvid, tüüblid ja paigaldusjuhend.


Kas vanniseina saab tellida ka erimõõdus?

Jah, saab ikka! Selleks mine lehekülje lõppu ja saada meile päring koos soovitud mõõtudega, seejärel võtame Sinuga ühendust ja teeme hinnapakkumise.


Mis on karastatud klaas?

Karastatud klaas on turvaline klaas, mis on ca 5 korda tugevam võrreldes tavalise klaasiga ja isegi kui klaas peaks mingil põhjusel purunema, ei ole see eluohtlik - purunemisel pudeneb klaas väikesteks tükikesteks. Huvi korral vaata videot, kuidas klaas purustatakse ja mis täpsemalt klaasiga juhtub.


Mis on eriti kirgas klaas?

Eriti kirgas klaas on läbipaistev klaas, mis sisaldab väga vähe rauda, mis teebki selle klaasi tooni eriti kirkaks. Võrreldes tavalise kirka klaasiga, mis on otsevaates veidi roheka kumaga ja külje pealt vaadates tugevama roheka tooniga on eriti kirgas klaas peaaegu 100% läbipaistev ja küljelt vaadates on näha vaid kerge helesinine toon.


Kui pikk on tarneaeg?

Püüame alati oma tooted valmistada ja väljastada võimalikult kiiresti, kuid tarneaeg oleneb sellest, kas soovitud mõõduga toode on sel hetkel laos olemas või mitte. Võta meiega julgesti ühendust ja saame Sulle täpsemalt teada anda.


Kui tellitud vannisein ei sobi?

Pole probleemi! Pärast tellimuse kättesaamist on Sul õigus e-poest ostetud toode tagastada 14 päeva jooksul. Rohkem infot saad siia klikkides.