Vannisein
Noris Black Deep

Toote kood: 21691
Kättesaadavus: 7-30 päeva
 536,09 
Lisa ostukorvi

Vannisein
Noris Black Deep

Toote kood: 21691
Kättesaadavus: 7-30 päeva
 536,09 
Lisa ostukorvi
Vali sobivad omadused, et näha hinda
Kogus:
Klaas:
Laius (mm)
Laius (mm):
Laius (mm)
Erilaius
Disain:
Kõrgus (mm)
Kõrgus (mm):
Kõrgus (mm)
Erikõrgus
 536,09 
Lisa ostukorvi
 536,09 
Lisa ostukorvi

  • Klaasi paksus: 8 mm
  • Nurgateleskooptoru pikkus: 450 mm
  • Karastatud klaas

Noris Black Deep on fikseeritud vannisein musta värvi disainiga. Kogu furnituur on must ja klaasi servad on värvitud musta värviga ja klaasi peale on prinditud musta värviga muster. Musta riba paksus on 2 cm.


Kuidas vanniklaas kinnitub? Kuidas paigaldada?

Vannisein kinnitub seina ja vanni külge alumiiniumist U-profiili ja teleskooptoru abil. Külgmine U-profiil kinnitatakse seina külge kruvidega ja alumine liimitakse kahepoolse teibiga, klaasi hoiab U-profiili sees silikoon.

Kui soovid, et dušisein oleks paigaldatud meie poolt, märgi see soov tellimuse vormistamisel kommentaaride aknasse. Seejärel võtame Sinuga ühendust ja teeme hinnapakkumise. Paigaldamise hinnakirjaga võid tutvuda siia klikkides.

Mis on komplektis?

Komplektis on kõik, mis paigaldamiseks vaja (v.a. tööriistad) – klaas, nurgateleskooptoru (ülemine kinnitus), U-profiil (alumine ja külgmine kinnitus), kahepoolne teip, kruvid, tüüblid ja paigaldusjuhend.

Kas vanniklaasi saab tellida ka erimõõdus?

Jah, saab ikka! Selleks mine tagasi lehekülje algusesse, mõõtude valiku juures vajuta „erilaius“ või "erikõrgus" nuppu ja sisesta soovitud mõõdud – saad kohe teada vanniseina hinna ja esitada samas ka tellimuse!

Mis on karastatud klaas?

Karastatud klaas on turvaline klaas, mis on ca 5 korda tugevam võrreldes tavalise klaasiga ja isegi kui klaas peaks mingil põhjusel purunema, ei ole see eluohtlik - purunemisel pudeneb klaas väikesteks tükikesteks. Huvi korral vaata videot, kuidas klaas purustatakse ja mis täpsemalt klaasiga juhtub.

Mis on eriti kirgas klaas?

Eriti kirgas klaas on läbipaistev klaas, mis sisaldab väga vähe rauda, mis teebki selle klaasi tooni eriti kirkaks. Võrreldes tavalise kirka klaasiga, mis on otsevaates veidi roheka kumaga ja külje pealt vaadates tugevama roheka tooniga on eriti kirgas klaas peaaegu 100% läbipaistev ja küljelt vaadates on näha vaid kerge helesinine toon.

Kui pikk on tarneaeg?

Tarneaeg – 3-4 nädalat. Võta meiega julgesti ühendust ja saame Sulle täpsemalt teada anda.

Kui tellitud vannisein ei sobi?

Pole probleemi! Pärast tellimuse kättesaamist on Sul õigus e-poest ostetud toode tagastada 14 päeva jooksul. Rohkem infot saad siia klikkides.