Noris Cor on elegantne ja minimalistlikus stiilis vannisein ning sobib ideaalselt iga vannitoa interjööri. Vannisein koosneb kõrge kvaliteediga materjalidest – turvaline karastatud klaas ja töökindel furnituur, nii et kui järgida meie kasutusjuhendit peab see Teie kodus kaua vastu.

Vannisein võib olla erinevates värvides – klaasitoonidest on võimalik valida kirka, pronksi, halli, matistatud või extra clear (eriti kirgas) klaaside vahel, furnituuri – läikiva, mati või musta vahel.

Mis on komplektis?
Komplektis on kõik mis on vanniseina paigaldamiseks vaja: klaas, teleskooptoru (ülemine kinnitus), U-profiil (alumine- ja külje kinnitus), kahepoolne teip, silikoon, kruvid ja paigaldusjuhend.

Teleskooptoru (ülemine kinnitus) standard pikkus on 450 mm.

Kuidas paigaldada?
Selleks, et vannisein peaks Teie kodus kaua vastu, peab see olema paigaldatud korralikult. Vanniseina paigaldamine ei ole kõige raskeim asi, samas ka mitte väga lihtne. Kindlasti tuleb kaasa ka paigaldusjuhend, aga muidugi saame Teid aidata.
Kui soovite, et vannisein oleks paigaldatud meie poolt, märkige seda kommentaarides tellimuse vormistamisel. Seejärel võtame Teiega ühendust ja teeme hinnapakkumise. Paigaldamise hinnakirjaga ja tingimustega võite tutvuda siia klikkides.

Kas saab tellida erimõõdus?
Vannisein võib olla ka erimõõdus – lihtsalt saada meile päring koos soovitud mõõtudega, seejärel võtame Teiega ühendust ja teeme hinnapakkumise.

Kui pikk on tarneaeg?
Keskmiselt jõuab kaup kohale ühe või kahe nädala jooksul. Selleks, et saada täpsemat infot, palun saatke meile päring koos soovitud toote kirjeldusega (värv ja mõõdud) allpool.

Kui tellitud toode ei sobi?
Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes ostetud toodet tagastada 14 päeva jooksul. Rohkem infot saate siia klikkides.

Kommentaarid ja küsimused

Kirjutage meile info eritellimuse kohta või küsimused all:
Nimi:
e-mail:
Telefon:
Sisu:
Captcha:

Sarnased tooted

Fresco

Fresco

Furnituuri värv: läikiv, matt, must
Hind al.187.00 
Vaata rohkem
Franceska

Franceska

Furnituuri värv: läikiv, matt, must
Hind al.187.00 
Vaata rohkem
Estetico

Estetico

Furnituuri värv: läikiv, matt, must
Hind al.170.00 
Vaata rohkem