Vannisein
Paola

Toote kood: 14890
Kättesaadavus: 7-30 päeva
 715,25 
Lisa ostukorvi

Vannisein
Paola

Toote kood: 14890
Kättesaadavus: 7-30 päeva
 715,25 
Lisa ostukorvi
Vali sobivad omadused, et näha hinda
Kogus:
Furnituur:
Käelisus:
Klaas:
Kõrgus (mm)
Kõrgus (mm):
Kõrgus (mm)
Erikõrgus
Täislaius (mm)
Ukse laius (mm)
Laius (mm):
Täislaius (mm)
Ukse laius (mm)
Erilaius
 715,25 
Lisa ostukorvi
 715,25 
Lisa ostukorvi

  • Klaasi paksus: 8 mm
  • Karastatud klaas
  • Pauli + Sohn furnituur

Paola on kahest klaasist koosnev Premium-klassi vannisein.

Pauli+Sohn on Saksamaa furnituuri tootja, kes on omas valdkonnas väga tuntud ning valmistab kõige kõrgema kvaliteediga furnituuri juba ligi 30 aastat. Lisaks sellele on ukse avamine eriline – klaasuks avaneb nagu ümber klaasseina.

Kuna ukseklaas on kitsam ja ei kinnitu otse seina külge, vaid teise klaasi külge, ei võta ukse avamine nii palju ruumi ning vastasseinas jääb ka ruumi näiteks kloseti, kapi, valamu vms jaoks. 

Vanniseinal on spetsiaalsed hinged, mis fikseerivad ukse lahtises ja kinnises asendis.


Kuidas vanniklaas kinnitub? Kuidas paigaldada?

Klaassein kinnitub seina külge alumiiniumist U-profiili ja ja teleskooptoru abil. Külgmine U-profiil kinnitatakse seina külge kruvidega ja alumine liimitakse kahepoolse teibiga, klaasi hoiab U-profiili sees silikoon. Klaasuks aga kinnitub teise klaasi külge hingede abil.

Kui soovid, et dušisein oleks paigaldatud meie poolt, märgi see soov tellimuse vormistamisel kommentaaride aknasse. Seejärel võtame Sinuga ühendust ja teeme hinnapakkumise. Paigaldamise hinnakirjaga võid tutvuda siia klikkides.

Mis on komplektis?

Komplektis on kõik, mis paigaldamiseks vaja (v.a. tööriistad) – klaas, käepide, hinged, teleskooptoru (ülemine kinnitus), U-profiil (alumine- ja külje kinnitus), kahepoolne teip, tihend, kruvid ja paigaldusjuhend.

Kas vanniklaasi saab tellida ka erimõõdus?
Jah, saab ikka! Selleks mine tagasi lehekülje algusesse, mõõtude valiku juures vajuta „erilaius“ või "erikõrgus" nuppu ja sisesta soovitud mõõdud – saad kohe teada vanniseina hinna ja esitada samas ka tellimuse!
Mis on karastatud klaas?

Karastatud klaas on turvaline klaas, mis on ca 5 korda tugevam võrreldes tavalise klaasiga ja isegi kui klaas peaks mingil põhjusel purunema, ei ole see eluohtlik - purunemisel pudeneb klaas väikesteks tükikesteks. Huvi korral vaata videot, kuidas klaas purustatakse ja mis täpsemalt klaasiga juhtub.

Mis on eriti kirgas klaas?

Eriti kirgas klaas on läbipaistev klaas, mis sisaldab väga vähe rauda, mis teebki selle klaasi tooni eriti kirkaks. Võrreldes tavalise kirka klaasiga, mis on otsevaates veidi roheka kumaga ja külje pealt vaadates tugevama roheka tooniga on eriti kirgas klaas peaaegu 100% läbipaistev ja küljelt vaadates on näha vaid kerge helesinine toon.

Kui pikk on tarneaeg?

Tarneaeg – 3-4 nädalat. Võta meiega julgesti ühendust ja saame Sulle täpsemalt teada anda.

Kui tellitud vannisein ei sobi?

Pole probleemi! Pärast tellimuse kättesaamist on Sul õigus e-poest ostetud toode tagastada 14 päeva jooksul. Rohkem infot saad siia klikkides.