Dušinurk | Dušinurgad | Dushinurk

Dušinurk on vannitoas kõige silmatorkavam asi ja selleks, et see pakuks rõõmu, peab dušinurk hästi kokku sobima vannitoa disainiga. Selle jaoks eestimaine tootja Andres on välja töötanud laia valiku dušinurki, millest saab valida õige toote igasse vannitoa interjööri. Dušinurkade klaasitoonidest on võimalik valida kirka, pronksi, halli, matistatud ja «extra clear» (eriti kirgas) klaaside vahel, furnituuri – läikiva, mati või musta vahel.

Oluline on ka see, et dušinurk töötaks sujuvalt ja peaks Teie kodus kaua vastu. Tootmisel kasutab Andres kõrge kvaliteediga materjale – turvaline karastatud klaas ja töökindel furnituur. Tänu sellele on Andrese dušinurgad vastupidavad, samas ka mõistliku hinnaga.

Iga dušinurk võib olla ka erimõõdus – lihtsalt vali sobiv dushinurk meie kataloogist ja saada meile päring koos soovitud mõõtudega.

Selleks, et dušinurk peaks Teie kodus kaua vastu, peab see olema paigaldatud korralikult. Dushinurga paigaldamine ei ole kõige raskeim asi, samas ka mitte väga lihtne. Dušinurk kindlasti müüakse koos paigaldusjuhendiga, aga muidugi saame sellega Teid aidata. Kui soovite, et Teie dušinurk oleks paigaldatud meie poolt, märkige seda kommentaarides tellimuse vormistamisel. Seejärel võtame Teiega ühendust ja teeme hinnapakkumise. Dushinurga paigaldamise hinnakirjaga võite tutvuda siia klikkides.

Dušinurk, dushinurk või dušikabiin – nimeta nagu soovid, aga kindlasti tutvu meie toodetega allpool!