Saunauksed Andres on valmistatud kõiki ohutusnõudeid ja klientide ootusi järgides. Tootmisel kasutatakse karastatud 8 mm klaasi mis on viis korda vastupidavam kui tavaline klaas. Lengid on valmistatud oksavabast liimpuidust, mis aitab vältida ukse lengi kaardumist temperatuuri kõikumisel. Saunauste klaasitoonidest on võimalik valida kirka, pronksi, halli ja matistatud klaaside vahel. Uksi saab valmistada nii vasaku kui paremakäelisena.

Iga saunauks võib olla ka erimõõdus – lihtsalt vali sobiv saunauks meie kataloogist ja saada meile päring koos soovitud mõõtudega.

Selleks, et saunauks peaks Teie kodus kaua vastu, peab see olema paigaldatud korralikult. Saunaukse paigaldamine ei ole kõige raskeim asi, samas ka mitte väga lihtne. Saunauks kindlasti tarnitakse koos paigaldusjuhendiga, aga muidugi saame sellega Teid aidata. Kui soovite, et Teie saunauks oleks paigaldatud meie poolt, märkige seda kommentaarides tellimuse vormistamisel. Seejärel teeme Teile hinnapakkumise. Saunaukse paigaldamise hinnakirjaga võite tutvuda siia klikkides.